Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada seniori aicināti uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem

2024. gada februārī un martā Smiltenes novada seniori aicināti uz tikšanos ar pašvaldības pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālus un ikdienā nozīmīgus jautājumus. Tikšanās organizē Smiltenes pensionāru apvienība, un tās norisināsies Smilšu ielā 4, Smiltenē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

19. februārī pulksten 10.00 novada seniori aicināti uz klātienes tikšanos ar Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Edgaru Avotiņu. Viņš pastāstīs par pašvaldības darbu, provizoriskām 2024. gada budžeta tendencēm, attīstības projektiem, kā Jāņukalns, Viedrades kvartāls Pils ielā 9, Smiltenes pilsētas centra pārbūve un autoostas būvniecība, kā arī citiem jautājumiem. Tāpat ikvienam interesentam būs iespēja iztaujāt domes priekšsēdētāju E. Avotiņu par sev interesējošiem jautājumiem, dalīties pārdomās vai idejās par novada attīstību.

6. martā pulksten 10.00 norisināsies tikšanās ar Smiltenes novada Sociālā dienesta vadītāju Intu Siliņu. Tajā runās par valsts un pašvaldības atbalstu instrumentiem, pieejamajiem pabalstiem (veselības, mājokļa u.c.), kā arī citiem aktuāliem jautājumiem sociālajā jomā. Varēs uzdot jautājumus.

Vairāk informācijas, zvanot Smiltenes pensionāru apvienības vadītājai Ritai Bormane pa tālruni 26514012.

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.