Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldības dāvanu, laulību reģistrējot, saņēmuši četri pāri

pixabay.com

Atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu, 2024. gada 18. maijā Smiltenes novada pašvaldība aicināja pārus reģistrēt laulību, dāvājot bezmaksas svinīgo ceremoniju. Šajā dienā kopīgu dzīves ceļu oficiālā savienībā uzsāka četri Smiltenes novada pāri. Lai sanāk mīlestības piepildīta, priekpilna un saticīga kopā būšana!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tradīcija vienu reizi gadā, Ģimenes dienā, dāvināt bezmaksas svinīgo laulības reģistrāciju vietējiem pāriem aizsākta, lai godinātu ģimenes vērtības un atzīmētu Starptautisko ģimenes dienu. Šādu pašvaldības iniciatīvu skaidro Smiltenes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Dace Ērģele: “Smiltenes novadā ir nozīmīgi, ka pāri oficiāli reģistrē savas attiecības, tādējādi veidojot ģimenes, sniedzot drošības sajūtu laulātajiem un bērniem arī no likumdošanas puses. Stipras ģimenes veido stipru novadu, līdz ar to – stipru sabiedrību.”

Laulību reģistrācijai pieteicās pāri, kuri jau vairākus gadus dzīvo kopā, kā arī pāri, kuru ģimenē aug kopīgi bērni. Katrs pāris saņēma īpašu piemiņas dāvanu – Drustu pagasta Gatartas specializētajās darbnīcās “Kārkli” radītu māla trauku, pildītu ar saldumiem, un svētku ziedus. Pārus jaunajā dzīves posmā ar dziesmu pavadīja novadniece, izcilā dziedātāja un komponiste Signe Baltere.

Dzimtsarakstu nodaļa pāriem novēl sargāt savu laulību, savu mīlestību un savu ģimeni turēt vienmēr svētu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau vēstīts, ka līdz 2024. gada 17. aprīlim Smiltenes novada nelaulātajiem pāriem bija iespēja pieteikties laulības reģistrācijai, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu. Šajā dienā pašvaldība bez maksas dāvināja svinīgo laulību ceremoniju, jāmaksā bija vien valsts noteiktā nodeva – 14,00 EUR.

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.