Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldībā pieejama vakance

Smiltenes novada pašvaldībā ir vakance tūrisma jomā –  Kultūras un tūrisma pārvalde izsludinājusi konkursu uz Smiltenes Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja amatu uz nenoteiktu laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš iepriekšējais Smiltenes TIC vadītājs Modris Apsītis izbeidza darba attiecības ar pašvaldību, šī amata pienākumu izpildītāja ir TIC tūrisma darba organizatore Linda Šūlmeistere.

Atbilstoši tagad izsludinātā konkursa nolikumam TIC vadītāja galvenie pienākumi ir: vadīt Tūrisma informācijas centru saskaņā ar pārvaldes plānošanas dokumentiem; plānot un organizēt ikdienas darbu izpildi un sniegt pārskatus par Tūrisma informācijas centra darbu; pārzināt Smiltenes novada, Vidzemes reģiona un Latvijas tūrisma piedāvājumu, apkopot un analizēt tūrisma statistiku; piedalīties Smiltenes novada tūrisma produktu izstrādē un popularizēt tos; veicināt sadarbību ar tūrisma uzņēmējiem.

Noteiktā mēnešalga Smiltenes TIC vadītājam ir 1033 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentiem pieteikuma dokumenti jāiesniedz Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldē līdz 10. jūnijam.

Smiltenes TIC ir vēl viena vakance. Kultūras un tūrisma pārvalde izsludinājusi konkursu arī uz TIC tūrisma organizatora amatu, taču tikai uz noteiktu laiku – trīs  mēnešiem jeb uz vasaras sezonu un ar atalgojumu 800 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Arī uz šo vakanci pretendentiem pieteikuma dokumenti jāiesniedz līdz 10. jūnijam.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.