Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldība izsolē gatavojas pārdot Mēru muižu

Nekustamo īpašumu tirgū, iespējams, jau šoruden varētu nonākt Smiltenes novada pašvaldības īpašums “Mēru muiža” Bilskas pagastā – vismaz šobrīd domes deputātu vairākums (pēc “Ziemeļlatvijas” rīcībā esošās informācijas) atbalsta šādu soli, saredzot to kā labāko risinājumu muižas apsaimniekošanā un uzturēšanā.

Savukārt vietējie iedzīvotāji, vismaz viena daļa, Mēru muižas pārdošanu neatbalsta un vēlas, lai muiža ar tajā esošo novada muzeju paliek pašvaldības īpašumā.

Pagaidām deputāti apspriež nosacījumus, ar kādiem šo savu nekustamo īpašumu nodot atsavināšanā, un arī vēl diskutēs par izsoles sākumcenu. Uzņēmums SIA “Vindeks” novērtējis īpašuma “Mēru muiža” tirgus vērtību par 93 700 eiro, tai skaitā apbūves vērtību – par 69 400 eiro, 9,7 hektāru lielās zemes vērtību, ieskaitot meža vērtību, – par 24 300 eiro.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.