Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldība izsludina projektu līdzfinansēšanas konkursu nevalstiskajām organizācijām

Smiltenes novada pašvaldība izsludina 2024. gada projektu līdzfinansēšanas konkursu nevalstiskajām organizācijām Smiltenes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta konkursa mērķis ir ar līdzfinansējumu atbalstīt pašvaldības attīstības stratēģijai atbilstošas projektu idejas izglītības, kultūras, sporta, sociālās, jauniešu iniciatīvas un teritorijas labiekārtošanas jomās.

Projektu līdzfinansēšanas konkursā var piedalīties nevalstiskās organizācijas (biedrības un nodibinājumi). Pašvaldība līdzfinansējumu piešķir līdz 50% no projekta atbilstošo izmaksu kopējās budžeta summas, ar nosacījumu, ka piešķirtais līdzfinansējuma apjoms nepārsniedz 2 000,00 EUR. Kopējais konkursā pieejamais finansējums šajā kārtā – 11 200,00 EUR.

Projektu pieteikumi jāiesniedz atbilstoši konkursa nolikumā noteiktām prasībām (jāiesniedz aizpildīta pieteikuma veidlapa un projekta vadītāja CV). Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa un cita informācija pieejama Smiltenes novada mājas lapas sadaļā “Projektu konkursi”. Papildus informācija Smiltenes novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļā pa tālruni 27001449, vai sūtot jautājumus uz e-pastu pasts@smiltenesnovads.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz 2024. gada 30. aprīlim plkst. 17.00 kādā no Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem: Dārza ielā 3, Smiltenē, vai Stacijas ielā 2, Apē, vai Vidzemes ielā 2, Raunā, vai arī projekta iesniegumus var sūtītuz e-pastu pasts@smiltenesnovads.lv.

Informāciju sagatavoja Attīstības un plānošanas nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.