Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada pašvaldība atbalsta ilgtspējīgas vides veidošanu

Foto: smiltenesnovads.lv

2022. gada 10. jūnijā Smiltenē viesojās projekta “Zaļā palete” (“Green Palete”) sadarbības partneri no Balvu un Rēzeknes pašvaldības, kā arī partneri no Eiroreģiona “Pleskava – Livonija”. Pieredzes apmaiņas laikā tika atklāta āra lasītava, norisinājās sanāksme par pašvaldībā paveikto projekta ietvaros, kā arī sadarbības partneri kopīgi devās “Zaļajā ceļojumā” pa Smiltenes novadu, lai aplūkotu īstenotās projekta aktivitātes dabā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbalstot ilgtspējīgas vides veidošanu, Smiltenes pilsētas Vecajā parkā piknika zonā (vietā ar galdiņiem) Smiltenes novada pašvaldība un Smiltenes bibliotēka  atklāja āra lasītavas plauktu, kas izgatavots Smiltenes novada pašvaldības Pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2022.gadam projekta “Green Palette” (“Zaļā Palete”) ietvaros.

Smiltenes novada pašvaldības pārstāvji kopā ar Balvu un Rēzeknes pašvaldības pārstāvjiem un partneriem no Eiroreģiona “Pleskava – Livonija” pārrunāja aktuālās norises pašvaldībā, kā arī dalījās pieredzē par to, kādas aktivitātes tiek īstenotas pašvaldībā projekta “Zaļā Palete” ietvaros.

Dienas noslēgumā partneri devās “Zaļajā ceļojumā” pa nozīmīgām, projektā īstenotām vietām un objektiem Smiltenes novadā, kā arī piedalījās meistarklasēs, kurās tika izmantoti dabai draudzīgi materiāli.

Informāciju sagatavoja: Vanda Jurita Markova, digitālā mārketinga un komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.