Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novadā notiek VUGD praktiskās mācības

Trešdien, 29.septembrī, no plkst. 9.30 Smiltenes novada Smiltenē, notiek Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un  SIA “Artex Latvia” rīkotās praktiskās mācības.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācībās tiek inscenēta situācija, ka uzņēmuma ražošanas ēkā darbinieku atpūtas telpā izcēlies ugunsgrēks. Ugunsgrēks strauji izplatās telpas iekšpusē, radot spēcīgu piedūmoju ražošanas ēkas pirmajā stāvā. Telpās atrodas cilvēki, kuri saviem spēkiem nevar izkļūt no telpas. Sadūmojums ēkā tiek nodrošināts ar dūmu ģeneratora palīdzību.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot ražošanas objekta rīcības plānu ugunsgrēka gadījumā, kā arī amatpersonu spējas veikt un vadīt ugunsgrēka dzēšanas un glābšanas darbus. Mācībās piedalās ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Valkas, Smiltenes un Strenčiem, kā arī uzņēmuma darbinieki.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Informāciju sagatavoja:  Sandra Vējiņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Vidzemē

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.