Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada jaunieši sanāk kopā, lai uzspēlētu tautas bumbu

Smiltenes novada jaunieši atzīst, ka viņiem patīk un padodas tautas bumbas spēle, brīvā un neformālā gaisotnē sportiskajām aktivitātēm ir lielāka pievienotā vērtība. FOTO: NO BJC “PAGRABIŅŠ” ARHĪVA

Aizvadītajā sestdienā Raunā tikās bērni un jaunieši no Gaujienas, Variņu, Smiltenes, Launkalnes un Raunas pagastiem, lai azartiskā un sportiskā gaisotnē pavadītu brīvdienu, tur aizvadītas tautas bumbas spēles, kas guvušas necerēti lielu atsaucību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Idejas autore un arī tās īstenotāja ir brīvprātīgā darba veicēja Alīna Kainaize.

Sadraudzības pasākuma laikā neizpalika arī draudzīgas sarunas un neliela našķēšanās pie kopīga ugunskura.

“Ideja par šādu laika pavadīšanas pasākumu man radās diezgan ātri un viegli, jo es zināju, ka jauniešiem vajag pasākumu, kurā viņi var pavadīt laiku viens ar otru un aktīvi darboties visi kopā. Pasākums tika veidots arī, lai atbalstītu jauniešu projektu “Ieraudzīt sevi pasaulē”. Es personīgi esmu viena no projekta dalībniecēm un iesaistos ziedojumu piesaistē, lai desmit Smiltenes novada jaunieši varētu aizbraukt uz Vāciju un uzsākt sadraudzības projektu ar vācu jauniešiem,” stāsta Alīna (Raunas pamatskola), kura šo ideju īstenoja kopā ar Kasparu Batņu, kurš mācās Priekuļu vidusskolā.

Alīna vērtē, ka atsaucība šim pasākumam bijusi pārsteidzoši liela gan no jauniešiem, gan no Raunas bērnu un jauniešu centra. “Man ir patiess gandarījums un prieks par jauniešiem, kuri piedalījās. Bez viņiem nebūtu iespējams veidot pasākumu, jo viņi galu galā ir pasākuma galvenie varoņi. Līdz ar šo tautas bumbas turnīru mums ir doma sākt jaunu, lielisku tradīciju Smiltenes novadā, pulcējot kopā bērnus un jauniešus no visa plašā novada,” viņa saka.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.