Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada čempionātā sievietēm volejbolā 6:6 ceturtā kārta

FOTO: Māris Stabiņš

2.martā Smiltenē notika Smiltenes novada sieviešu volejbola čempionāta 2024 4. kārta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piecas Smiltenes novada sieviešu volejbola komandas Smiltenē turpināja cīņu par 2024. gada novada čempionāta godalgām.

Komandas izspēlēja apli, spēlējot katrai ar katru līdz divu setu uzvarai un setu spēlējot līdz 25 punktiem. Pēc četru stundu cīņām uz diviem laukumiem noskaidrojās ceturtās kārtas uzvarētāja komanda.

Kārtas pirmajās spēlēs Grundzāles un Apes pamatskolu komandas izrādīja sīkstu pretestību šīs kārtas favorītkomandām . Grundzāles pamatskolai setos izdevās gūt 14 un 20 punktus spēlē pret Smiltenes BJSS un Apes pamatskolai 18 un 6 punktus spēlē pret Lēdijām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīra otrajās spēlēs Apes pamatskolas komandu eksaminēja BJSS meitenes atļaujot setos gūt 14 un 5 punktus. Ļoti līdzvērtīga spēkošanās starp Grundzāli un Lēdijām kur rezultāts pa setiem 25:20 un 25:22 par labu Grundzālei.

Kārtas trešajās spēlēs starp Smiltenes BJSS un Grundzāli noskaidrojās kārtas uzvarētāja , jo BJSS komanda bija pārāka 25:19 un 25:14. Savukārt spēlē starp abām pamatskolām uzvara Grundzāles meitenēm 25:11 un 25:16.

Kārtas ceturtajās spēlēs starp Grundzāli un Grundzāles pamatskolu uzvara pieredzējušākajām Grundzāles spēlētājām 25:20 un 25:16. Intriga līdz pirmā seta galotnei spēlē starp Smiltenes BJSS un Lēdijām 26:24. Otrajā setā BJSS komanda beidza spēlēties ar uguni un uzvarēja pārliecinošāk 25:18.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kārtas pēdējās spēlēs Grundzāle uzvarēja Apes pamatskolu 25:10 un 25:8 un Lēdijām nācās iespringt jo Grundzāles pamatskolas meitenes bija apņēmušās uzvarēt Lēdijas vismaz vienā setā. Tomēr spraigā spēlē uzvara Lēdijām 25:16 un 25:22.

Vietu secība 4, kārtā.

  1. Smiltenes BJSS ( Laine Osma , Justīne Kalniņa , Sanija Strauja , Megija Dzene , Eimija Muižniece , Katrīna Rozīte, Laura Emīlija Bičevska)
  2. Grundzāle ( Dace Kalniņa , Līna Lapiņa , Klaudija Rēpele , Megija Ķestere , Katrīna Strazdiņa , Ance Kukaine)
  3. Lēdijas ( Līga Osma , Guntra Cera , Arta Klapare , Zane Cīrule , Marta Deņisova , Līva Anderšmite)
  4. Grundzāles pamatskola (Kristīne Vilemsone , Kitija Abula , Daniela Gaismiņa , Elīna Bačka , Alise Peneze , Estere Zeibote , Nanija Lība Uskliņģe)
  5. Apes pamatskola (Estere Grandava , Laura Kalekaure, Laura Bērziņa , Laura Kranāte , Ance Ābolkalne, Paula Nika Sīmane)

Piektā kārta pēc kuras notiks apbalvošana notiks 23.martā Smiltenē. Izloze 8.45 un pirmo spēļu sākums 9.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopvērtējums pēc ceturtās kārta. ( Vērtētas trīs labākās kārtas katrai komandai.)

Sacensību galvenais tiesnesis: Māris Stabiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.