Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes novada bibliotēkās no 1.marta vairākas izmaiņas

Foto: pixabay.com

No 1.marta Smiltenes novada bibliotēkās izmaiņas gan bibliotēkas apmeklējuma kārtībā, gad darba laikos, gan arī Gaujienas bibliotēkā sniegtajos pakalpojumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bibliotēkas apmeklējums

Saskaņā ar valdības lēmumiem, 28.februārī beidzoties ārkārtējai situācijai valstī un mainoties Covid-19 izplatību ierobežojošajiem pasākumiem, no 1.marta bibliotēkas strādās “sarkanajā režīmā” – tas nozīmē, ka apmeklējumu laikā vairs nav jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Arī turpmāk, apmeklējot bibliotēku, lūdzam:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • lietot sejas aizsargmasku vai FFP-2 respiratoru (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam), nosedzot muti un degunu. Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem var turpināt lietot auduma masku;
  • apmeklētājiem (izņemot no vienas mājsaimniecības) un darbiniekiem savstarpēji ievērot 2 metru distanci;
  • neapmeklēt bibliotēku personām, kurām noteikta mājas karantīna vai izolācija vai, kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts joprojām būs jāuzrāda apmeklējot publiskos pasākumus bibliotēkās, izņemot bērnus līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot). Kā arī jālieto medicīniskās sejas maskas vai FFP-2 respiratori.

Darba laiks

No 1.marta saistībā ar personāla noslodzi mainīts darba laiks sekojošām bibliotēkām:  Apes, Drustu, Gaujienas, Gatartas, Launkalnes, Raunas, Rozes, Trapenes un Vidagas bibliotēkām. Par bibliotēku darba laikiem lasiet mājas lapas www.smiltenesnovads.lv sadaļā “Par bibliotēkām”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pakalpojums

1.martā Gaujienas bibliotēkā tiek atvērts Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs (VPVKAC) – pirmais novada bibliotēkās. Tā pakalpojumi iedzīvotājiem būs pieejami bibliotēkas darba laikā. Plašāka informācija par klientu apkalpošanas centra sniegtajiem pakalpojumiem būs pieejama www.smiltenesnovads.lv.

Informāciju sagatavoja: Inta Mežule, Smiltenes novada bibliotēkas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.