Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes mūzikas skolai ieceļ direktora pienākumu izpildītāju

Foto: wikimapia.org

Jau rakstījām, ka Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldei būs jauns vadītājs. No 2022. gada 3. janvāra šī amata pienākumus sācis pildīt Edgars Roslovs, līdz  tam – Smiltenes mūzikas skolas direktors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītā gada 29. decembrī Smiltenes novada deputāti pašvaldības domes sēdē nolēma  atbrīvot Edgaru Roslovu no Smiltenes mūzikas skolas direktora amata un par mūzikas skolas direktora pienākumu izpildītāju iecelt Vivitu Osi.

Vivita Ose ir līdzšinējā Smiltenes mūzikas skolas direktora vietniece izglītības jomā, flautas spēles skolotāja. 

Šī gada sākumā Smiltenes novada pašvaldība uz vakanto Smiltenes mūzikas skolas direktora/-es amatu izsludinās konkursu. Vivita Ose direktora pienākumus pildīs uz laiku, kamēr norisināsies konkurss, tiks izvērtēti pretendenti un novada deputāti pieņems gala lēmumu. “Pienākumu izpildītājs ir vajadzīgs, lai mūzikas skola tikmēr nepaliek bez direktora,” skaidro Evija Zurģe, Smiltenes novada pašvaldības izpilddirektora vietniece teritorijas pārvaldības un sadarbības jautājumos.

Atgādinām, ka par Edgara Roslova iecelšanu jaunizveidotās pašvaldības iestādes “Smiltenes novada Izglītības pārvalde” vadītāja amatā Smiltenes novada domes deputāti nolēma domes sēdē 24. novembrī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.