Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes kultūras centram jauna mākslinieciskā vadītāja

Jau rakstījām, ka no 4. aprīļa Smiltenes kultūras centram ir jauns vadītājs – Edgars Raginskis. Savukārt 11. aprīlī Smiltenes kultūras centra komandai pievienojusies jauna mākslinieciskā vadītāja valmieriete Loreta Šperliņa-Priedīte (līdzšinējā kultūras centra mākslinieciskā vadītāja Madara Mūrniece tagad ir Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas zīmolvedības un mārketinga speciāliste).

Smiltenes novada pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvalde uz mākslinieciskā vadītāja/-as vakanci izsludināja konkursu. Pieteicās trīs pretendenti, uz darba intervijām uzaicināja divus. No viņiem darbs tika piedāvāts Loretai Šperliņai-Priedītei.

Jaunajā amatā viņa nostrādājusi pirmo mēnesi. Smiltenes kultūras centra vadītājs Edgars Raginskis jau uzteic Loretas radošo domu gājienu un vizuālo domāšanu, kas atspoguļojas kultūras centra vizuālajos materiālos. “Vēl ir pāragri izteikt spriedumus, bet pašreiz man šķiet, ka mums veidojas pozitīvais emocionālais mikroklimats. Ar laiku arī precīzi sapratīsim, kā mēs sadalām savus pienākumus, lai ieguvēji ir visi smiltenieši un Smiltenes viesi,” piebilst Smiltenes kultūras centra vadītājs.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.