Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes kultūras centrā – vēl viena vakance

Foto: No “Facebook”

Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvalde izsludinājusi konkursu uz vakanci Smiltenes kultūras centrā – mākslinieciskā vadītāja/-as amatu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras centra līdzšinējā mākslinieciskā vadītāja Madara Mūrniece izbeigs darba tiesiskās attiecības ar Smiltenes novada pašvaldību pēc savstarpējas vienošanās un pēc savas iniciatīvas 31. martā saistībā ar darbavietas maiņu.

Pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz 18. martam. Darba piedāvājumā norādīts, ka vakance ir pilns darba laiks uz nenoteiktu laiku ar atalgojumu, sākot no 910 eiro (pārbaudes laikā 819 eiro) pirms nodokļu nomaksas.

Amata galvenie pienākumi ir Smiltenes kultūras centra pasākumu plānošana, organizēšana un nodrošināšana; pasākumu darba grupu koordinēšana; kultūras centra un Brantu un Smiltenes pagastu amatiermākslas kolektīvu iesaistīšana kultūras pasākumos; kultūras pasākumu afišu uzmetumu un relīžu sagatavošana; darbs ar medijiem un informācijas ievietošana plašsaziņas līdzekļos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka Smiltenes kultūras centrā ir vēl viena vakance – uz šīs iestādes vadītāja/-as amatu, jo arī kultūras centra līdzšinējā vadītāja Anda Avota 31. martā izbeigs darba tiesiskās attiecības ar pašvaldību.

Izsludinātajā konkursā noteiktajā termiņā uz šo vakanci tika saņemti četri pieteikumi, viens no tiem neatbilda prasībām, tāpēc uz darba intervijām, kas notiek šonedēļ, uzaicināti trīs pretendenti, informē  Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja Velga Mālkalne.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.