Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes kultūras centrā skatāma foto izstāde “ESMU KARAVĪRS. ESMU ZEMESSARGS”

No 6. līdz 24. novembrim Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljons Smiltenes kultūras centrā aicina apmeklēt vienības veidoto foto izstādi “ESMU KARAVĪRS. ESMU ZEMESSARGS”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kultūras centra apmeklētājiem būs iespēja desmit fotogrāfijās redzēt Aivja Stračinska, militārā fotogrāfa un 22. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessarga, iemūžinātos foto mirkļus. Fotogrāfijas atspoguļo bataljona karavīru un zemessargu pieredzi un emocijas dažādās militārajās mācībās.

“Zemessardzē nokļuvu jau iesirmā vecumā. Mans agrākais klases biedrs uzaicināja iemūžināt fotogrāfijās svinīgu pasākumu. Laikam bildes apmierināja un sekoja nākamais uzaicinājums, šoreiz – stāties Zemessardzē. Tagad jau astoņus gadus fotografēju daudzus pasākumus, kuros piedalās mūsu bataljona zemessargi un karavīri. Interesantākais fotogrāfa amatā ir tas, ka varu būt notikumu epicentrā gan starp augstākajiem komandieriem, gan ierindas zemessargiem. Izaicinošākais – piedalīties mācībās, dzīvot lauka apstākļos, neizmērcēt fototehniku un “noķert” interesantus mirkļus,” stāsta Aivis.

Novembrī arī citviet Latvijā iespējams apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militāro fotogrāfu iemūžinātos foto momentus izstādē “ESMU KARAVĪRS. ESMU ZEMESSARGS”. Izstādes ir kā dāvana iedzīvotājiem valsts svētkos. Izstāžu fotogrāfijas atspoguļo profesionālā dienesta karavīru un zemessargu ikdienu un militāro mācību procesu, pilnveidojot vienību kaujas spējas un gatavību aizsargāt Latviju. Fotogrāfiju autori ir vienību karavīri un zemessargi, kas papildus saviem dienesta pienākumiem veic arī militārā fotogrāfa uzdevumus, fiksējot militārajā vidē notiekošo.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona Komunikācijas nodaļas speciāliste Lelde Krancmane

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.