Smiltenes futbolistiem zaudējums

Svētdien, 7.maijā, “Optibet Nākotnes līgas” piektās kārtas spēli savā laukumā aizvadīja FK “Smiltene/BJSS”, kas savu līdzjutēju priekšā atzina “Leevon Saldus” pārākumu, piekāpjoties ar 0:4 (0:2).

Viesi pirmos vārtus guva jau spēles 20.minūtē, vēl pēc 16.minūtēm viesiem par labu tika piešķirts 11 metru soda sitiens, ko pateicoties Dagņa Sausā, kurš Smiltenes kluba rindās aizvadīja 150.spēli, reakcijai neizdevās realizēt, tomēr pie atsistās bumbas pirmais klāt bija sitienu izpildījušais ukraiņu leģionārs, panākot jau 2:0.

Otrajā puslaikā “Smiltenes” galvenais treneris Normunds Zvejnieks veica vairākas maiņas, tomēr 86.minūtē saldenieki panāca jau 3:0, bet vēl pēc trim minūtēm jau 4:0.

Jāatzīmē, ka spēles rezultāts īsti neatspoguļo spēles gaitu, jo Smiltenes futbolisti daudz uzbruka, centās veidot vārtu gūšanas momentus, gūt vārtus no spēles un standartsituācijām, tomēr pretinieks šoreiz izrādījās veiksmīgāks un meistarīgāks, savu lomu nospēlēja arī tas, ka viesu rindās spēlēja četri leģionāri, kamēr smiltenieši cīnās pašmāju spēlētāju spēkiem.

Pēc šīs spēles Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā ar piecās spēlēs izcīnītiem sešiem punktiem 14 komandu konkurencē ieņem devīto vietu.

Nākamo “Optibet Nākotnes līgas” spēli “Smiltene/BJSS” aizvadīs 14.maijā, kad visos tiksies ar virslīgas kluba “Tukums 2000” dublieru komandas “Tukums 2000-2/TSS”, kas piecās spēlēs tikuši pie četriem punktiem, tabulā atrodas uzreiz zem Smiltenes komandas – 10.vietā.