Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes futbolisti uzvar mājās

Uzvaru “Optibet Nākotnes līgas” spēlē sestdien, 23.aprīlī, izcīnīja FK “Smiltene/BJSS”, kas trešās kārtas spēlē savā laukumā ar 2:1 (1:0) pārspēja “Salaspils” futbolistus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenieši rezultātu atklāja jau spēles astotajā minūtē ar Kārļa Zvirbuļa precīzu sitienu un pirmais puslaiks tā arī noslēdzās – ar 1:0 FK “Smiltene/BJSS” labā.

Viesi panāca izlīdzinājum otrā puslaika pašā sākumā, jau trešajā minūtē panākot 1:1.

Tomēr mājiniekiem izdevās izraut uzvaru un izcīnīt trīs punktus spēles pašā izskaņā, kompensācijas laika pirmajā minūtē uzvaru smilteniešiem ar precīzu sitienu panāca Valters Gaismiņš – 2:1.

Līdz ar to, pēc trim kārtām “Optibet Nākotnes līgas” turnīra tabulā Smiltenes futbolisti ar septiņiem punktiem ieņem trešo vietu, par diviem punktiem atpaliekot no līderiem FS “Jelgava” un otrajā vietā esošajiem “Valmiera FC-2/VSS”.

Nākamo spēli Smiltenes futbola kluba spēlētāji aizvadīs 30.aprīlī, kad viesos tiksies ar “Riga FC” dublieriem, kas ar trijās spēlēs izcīnītiem četriem punktiem 14 komandu konkurencē atrodas sestajā vietā.