Smiltenes futbolisti noslīd uz pēdējo vietu

Uz pēdējo vietu “Optibet Nākotnes līgas” turnīra tabulā noslīdējuši FK “Smiltene/BJSS” futbolisti, kas svētdien, 9.oktobrī, savā laukumā ar 0:5 (0:3) atzina turnīra līderu FS “Jelgava” pārākumu.

Viesi pirmos vārtus guva jau spēlēs devītajā minūtē, pārsvaru dubultoja pēc vēl desmit minūtēm, bet 3:0 panāca piecas minūtes pirms puslaika beigām. Smiltenieši pirmajā puslaikā protokolā atzīmējās ar divām dzeltenajām kartītēm.

Otrajā puslaikā viesi atzīmējās vēl ar diviem vārtu guvumiem, kamēr laukuma saimnieki – ar divām dzeltenajām kartītēm.

Smiltenieši piedzīvoja septīto zaudējumu pēc kārtas un vismaz piecus vārtus zaudēja sesto spēli pēc kārtas. Pēdējā “Smiltene/BJSS” uzvara datējama ar 16.jūliju.

Pēc šā zaudējuma smiltenieši Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā noslīdēja uz pēdējo, 14.vietu, jo uzvaru 21.kārtas spēlē izcīnīja “Leevon Saldus”, kas līdz šim bija pēdējie.

Nākamo “Optibet Nākotnes līgas” spēli Smiltenes futbolisti aizvadīs 16.oktobrī, kas viesos tiksies ar “Grobiņas SC/LFS” vienību, kad pirmā apļa spēlē 19.jūnijā savā laukumā piekāpās ar 0:4.