Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes florbolistiem pirmā pamatlaika uzvara

Pirmo uzvaru spēles pamatlaikā šosezon izcīnījuši SK “Smiltene ‘09” florbolisti, kas svētdien, 20.februārī, Latvijas florbola čempionāta otrās līgas spēlē savā laukumā ar 9:8 (4:3, 0:2, 5:3) pārspēja Liepupes vienību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo periodu mājinieki noslēdza, atrodoties vadībā ar vienu vārtu pārsvaru, tomēr otrajā periodā ļaujot viesiem gūt divus vārtus, pirms pēdējās trešdaļas nonāca iedzinējos ar vienu vārtu deficītu. Pēdējā trešdaļā smilteniešiem izdevās paveikt nepieciešamo, lai izcīnītu uzvaru – gūt par diviem vārtiem vairāk, kas spēles kopsummā deva uzvaru ar vienu vārtu pārsvaru.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar četriem punktiem bija Daniels Harijs Āgaris, kuram šajā spēlē vārti un trīs rezultatīvas piespēles, trīs vārtus guva Pēteris Grodnis, kas tika atzīts par spēles labāko spēlētāju “Smiltene ‘09” vienībā, ar diviem gūtiem vārtiem atzīmējās Dainis Mašņikovs. Rinalds Riekstiņš smilteniešu vārtos atvairīja 48 no 56 “Liepupes” metieniem.

Šī bija SK “Smiltrene ‘09” pirmā uzvara pamatlaikā šosezon, līdz šim smiltenieši bija papildlaikā ar 8:7 pārspējuši Rēzeknes BJSS vienību.

Pēc 17 aizvadītām spēlēm “Smiltene ‘09” otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ar pieciem punktiem ieņem pēdējo, septīto vietu, no Liepupes florbolistiem, kas tabulā atrodas sestajā vietā, atpaliekot par 10 punktiem.

Regulārās sezonas pēdējo spēli “Smiltene ‘09” aizvadīs 28.februārī, kad Variņu sporta centrā tiksies ar “Pēdu nav/Valmieras novads” florbolistiem, kas tabulā atrodas piektajā vietā.