Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes BJSS meiteņu basketbola komanda labāko sešniekā Latvijā

Foto: No personīgā arhīva

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 2021./2022. gada sezonas Superlīgā atzīstamu sniegumu parādījusi  Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas meiteņu basketbola komanda “Smiltene”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komanda  izcīnījusi 6. vietu Superlīgas kopvērtējumā  U-17 grupā, sacenšoties ar Latvijā labākajām  Austrumu un Rietumu divīzijas komandām.

“Tas ir ļoti labs sasniegums gan pašām meitenēm, gan Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolai (BJSS).  Ir īpaši prieks, ka meitenēm tik labus rezultātus izdevies sasniegt pēdējā mācību gadā, jo šogad viņas absolvē Smiltenes sporta skolu,” teic komandas treneris Dzintars Ziediņš.

Komandas “Smiltene” pamatsastāvā (2006. – 2008. dzimšanas gads) Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) čempionātā spēlēja: Vikija Mihlenova, Elvita Kurilika, Līva Ragovska, Laura Vilka, Annija Sīpola, Undīne Ģēvele, Eimija Muižniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LJBL Superlīgas finālsacensībām pēc diviem posmiem kvalificējās astoņas labākās Latvijas meiteņu komandas U-17 grupā. Komanda “Smiltene” spēlē par par 5. – 6. vietu piekāpās konandai “BS Ogre/Ikšķile” ar rezultātu 31:51, bet spēlē par  5.- 8. vietu uzvarēja “Rīga/Centrs TTP -2” basketbolistes ar rezultātu  54:35 un kopvērtējumā izcīnīja 6. vietu. Čempionu titulu ieguva komanda  “Rīga/Centrs”.

“Mūsu komandai ir īss rezervistu soliņš. Pārsvarā sacensības aizvadījām ar sešām vai septiņām meitenēm sastāvā. Līdz ar to bija vairākas spēles, kurās līdz galam nepietika spēka  un enerģijas nepietika, lai varētu aizvadīt visu spēli līdz pozitīvam rezultātam. Taču tas, ka esam sestā labākā meiteņu komanda Latvijā, ir augsts sasniegums, jo sacentāmies ar komandām no Latvijas lielajām pilsētām (finālsacensībās iekļuva pārsvarā komandas no Rīgas, kā arī no Liepājas, Kandavas, Ogres/Ikšķiles un Smiltenes – redakcijas piezīme),” uzsver Dzintars Ziediņš.

Treneris teic paldies Smiltenes BJSS par iespēju strādāt ar komandas “Smiltene” meitenēm, viņu vecākiem un visiem pārējiem, kuri iesaistījās meiteņu izaugsmes veicināšanā un komandas atbalstīšanā deviņu gadu garumā: uzņēmumiem “ASE”, “Ziķeri”, “Vudlande”, kooperatīvajai sabiedrībai VAKS, SIA “Vidzemīte”, SIA “Palsmane”, treneriem un konsultantiem Pēterim Višņevicam, Mārtiņam Sorokinam, Ričardam Melderim, Annijai Vilnītei, Zandai Beitikai. Fizioterapeitēm Agritai Nullei un Tīnai Nullei, Palsmanes pagasta pārvaldes vadītājai Tignai Podniecei, Blomes pagasta pārvaldes  vadītājam Gaidim Bogdanovam, Palsmanes pamatskolas direktorei Dacei Pērlei, Blomes  pamatskolas direktorei Guntrai Dūlei, Variņu pamatskolas direktorei Taigai Kalniņai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.