Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkas logos garāmgājējus priecē novadnieka Eduarda Sarmas fotogrāfijas

Smiltenes bibliotēkas logos Baznīcas laukumā 13 no 26. februāra garāmgājējus priecē un iedvesmo novadnieka Eduarda Sarmas fotoizstāde “Mans ceļš – fokuss uz skaisto”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trīs tēmas – daba, arhitektūra un koncerti – iedzīvinātas jauna cilvēka Eduarda foto mirkļos. Ikviens vērīgs fotoizstādes aplūkotājs notvers ne tikai krāsas un bildi, bet gūs arī emocijas, kas strāvo no katra foto.

Eduards stāsta: “Daba ir pārpilna ar krāsu un formu dažādību, tādēļ aicinu ikvienu ielūkoties dziļāk un pavērot, ko dižākā māksliniece – Daba – ir veidojusi un mums sagatavojusi. Skatītāju uzmanībai tiek piedāvāts, caur objektīvu tvertā mirklī, ieraudzīt putnus, koku krāsainās lapas, kā arī mājas mīluļus, kas padara mūsu ikdienu siltāku.

Neskatoties uz to, ka arhitektūras stili cauri laikiem mainās, viens paliek nemainīgs – arhitekta darbs, t.i., apvienot skaisto ar praktisko un iedot pilsētām to formu, izskatu un būtību. Lai gan mēs bieži paejam garām, ikvienā ēkā ir ielikta arhitekta sirds un dvēsele. Ceru, ka, aplūkojot foto, sajutīsiet arhitekta sirds ritmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerti ir veids, kā mūziķi ļauj klausītājiem sadzirdēt savu dvēseli, savu radošumu. Metālmūzika ir viena no jaudīgākajām un ātrākajām. Tieši šis mūzikas žanrs ar saviem basiem spēj izvibrēt klausītāju ausis un pat vēderus. Tāpēc es cenšos notvert maģiskos mirkļus ar fotokameras zibsni.

Šis projekts paredzēts, lai sniegtu iespēju grūtajās dienās un brīžos, kad šķiet –pasaulē vairs nav palikusi ne kripatiņas skaistā, ieraudzīt, cik skaista ir pasaule, un smelties iedvesmu iet tālāk, pārvarēt visas grūtības. Lai gan šī projekta atklāšana ir izstādes formā, tomēr projekts ir veidots digitāli sociālajos tīklos: IG – @mans_cels, @my_path_focuss_to_beautifull, FB – @mans ceļš -fokuss uz skaisto, kā arī interneta vietnē – www.manscels.com .”

Ejot garām bibliotēkas logiem, lūkojieties tajos un izbaudiet! Lai katrai dienai – fokuss uz skaisto!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 21. februāra līdz 9. martam gaidīsim ikvienu apmeklētāju Baznīcas laukumā 13, jau aprīlī tiksimies citās telpās – Dakteru ielā 27.

Ikviens tiek laipni aicināts un ir gaidīts Smiltenes bibliotēkā!

Jolanta Zirne, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.