Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā viesosies rakstniece Agnese Vanaga

Foto: smiltenesnovads.lv

Trešdien, 20. aprīlī, plkst. 9.00 Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā (Gaujas ielā 1, Sporta hallē 2.stāvā) viesosies rakstniece Agnese Vanaga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Agnese Vanaga ir zaļā dzīvesveida entuziaste un grāmatu “Plastmasas huligāni”, tās turpinājuma “Plastmasas huligāni. Draugs pazudis”, “Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?” un “Mazo latvju pirmie vārdi” autore. Rakstniece savos darbos aicina izzināt Latvijas dabas daudzveidību, ieraudzīt to, kas parasti paliek nepamanīts, kā arī būt saudzīgiem pret apkārtējo vidi. Rakstīt par vides aizsardzību ir svarīgi, lai pievērstu bērnu un pieaugušo uzmanību un meklētu risinājumus, kā apturēt dabas piesārņošanu. Pasākumā autore stāstīs par savu grāmatu tapšanu un skaidros, cik garš ir ceļš no idejas līdz grāmatas nokļūšanai grāmatnīcā.

2019. gadā grāmata “Plasmasas huligāni” bija viena no Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītveicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” visaugstāk novērtētajām grāmatām 9+ vecumgrupā. Lasītāju atsaucību ir guvusi arī pēc šīs grāmatas motīviem tapusi teātra apvienības “PERFOrācija” izrāde bērniem.

Savukārt 2021.gadā grāmata “Pagalma enciklopēdija jeb Kas tad tas?” programmā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” ieguva pirmo vietu 5+ vecumgrupā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties pa tālruni 20047831 vai rakstot uz e-pastu: bernubiblioteka@smiltenesnovads.lv līdz 19.aprīlim.
Pasākuma laikā tiks fotografēts.

Tikšanās ar rakstnieci tiek organizēta Bibliotēku nedēļas laikā, kas notiek visā Latvijā no 18.līdz 24.aprīlim. 2022.gada tēma ir “Bibliotēkas spēks: mācies, dari iedvesmo!”. Bibliotēku nedēļas mērķis ir parādīt bibliotēku spēku – to, cik bibliotēkas ir nozīmīgas kopienai, sabiedrībai, valstij, kā tās iesaistās mūžizglītības procesos, cik pārliecinoši īsteno savas aktivitātes un iedvesmo attīstībai kopienu, kā arī saliedē kopienu.

Informāciju sagatavoja: Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.