Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā skatāma portretu izstāde “Starp tūkstošiem seju es tavējo pazīšu”

No 5. jūnija līdz 12. jūlijam Smiltenes bibliotēkā Dakteru ielā 27 apmeklētāju apskatei tiek piedāvāta Valkas Mākslas skolas iepriekšējā mācību gada absolventu pasteļtehnikas un ogles tehnikas darbu izstāde “Starp tūkstošiem seju es tavējo pazīšu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krāsaini un melnbalti portreti lūkojas mums pretim Valkas Mākslas skolas absolventu izpildījumā. Tā ir īpaša māka iejūtīgi raudzīties cilvēka sejā un lasīt tajā kā grāmatā – nolasīt prieku, sāpes, izmisumu, izbrīnu, sajūsmu, mulsumu, apjaust gaismas un tumsas saspēli vaibstos. Ar acīm pieskarties un noglāstīt cilvēka likteni. Katram ir savs stāsts, piederība kādam laikmetam, savas emocijas un starojums. Vienaldzīgi paiet garām nav iespējams. Jaunajiem gleznu autoriem izdevies radīt pārsteidzošus un “dzīvus” mākslas tēlus. Cilvēki portretos atklāj savu likteni un raksturu. Sejās nolasāma izjūtu gamma. Katrs no viņiem – oriģināls, neatkārtojams un neaizmirstams. Ikviens ir viņš pats, sajaukt ar kādu citu nav iespējams.

Ja vēlaties baudīt unikālu portretu galeriju, nāciet uz bibliotēku Dakteru ielā 27 un piedzīvojiet baudījumu, aplūkojot šo neparasto portretu izstādi! Starp tūkstošiem seju šīs paliks jums atmiņā. Jaunos Valkas māksliniekus iedvesmojusi viņu pedagoģe Maruta Stabulniece.

Izstāde apmeklētājiem atvērta darbdienās bibliotēkas darbalaikā no 10.00 līdz 18.00. Pēc izstādes apmeklēšanas iesakām paņemt grāmatu skaistiem, gaišiem un gariem vasaras vakariem vai putnu treļļu piebārstītiem rītiem. Vasara ir brīnišķīgs laiks, lai lasītu!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz tikšanos bibliotēkā!

Ikviens tiek laipni aicināts un ir gaidīts Smiltenes bibliotēkā!

Jolanta Zirne, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.