Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka saņēmusi jaunas  grāmatas

Foto: pixabay.com

Smiltenes bibliotēka saņēmusi jaunas grāmatas. Lasītājiem tās pieejamas, sākot no otrdienas, 7 decembra.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sev vēlamo grāmatu iespējams rezervēt, atnākot uz bibliotēku vai iepriekš zvanot uz tālruni 64773030 vai 26449145 (var rakstīt arī SMS vai “Whatsapp” ziņu). Ērti grāmatas var atrast un pasūtīt elektroniskajā katalogā. Savu lietotājvārdu un paroli var noskaidrot pie bibliotekāra, aicina  Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre Līga Seržante.

Žiga ceļojumi un citi jaunumi

Jaunumu klāstā ir latviešu un ārzemju autoru darbi, piemēram, Kristīnes Hannas “Baltā nekuriene” – aizraujošs stāsts par galējas izdzīvošanas pārbaudījumu ģimenei krīzes situācijā Aļaskā, vienlaikus tik neiedomājami skaistā un neparedzami bīstamā zemē. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bibliotēkas krājumus papildinājušas arī liepājnieka Žigimanta Krēsliņa jeb Žiga trīs grāmatas:

“Dienvidaustrumāzija pāris mēnešos”, “Centrālamerika pāris mēnešos”, “Meksika pāris mēnešos”.

Žigimants Krēsliņš ir apceļojis teju 70 pasaules valstis un šoreiz lasītājus neklātienē aizved uz Meksiku, Gvatemalu, Salvadoru, Taizemi. Viņa grāmatas ir ceļojumi apraksti, – vienkāršs cilvēks vienkārši ceļo pa tālām un diezgan eksotiskām zemēm, sīki apraksta savu ceļotāja ikdienu un mazliet iesmej par piedzīvoto.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“De Profundis. Mārtiņš Rītiņš” ir Lindas Apses grāmata par šefpavāru, Latvijas pavārmākslas lielmeistaru Mārtiņu Rītiņu. Grāmatā ne tikai ir aprakstīts šefpavāra dzīvesstāsts, bet lasāmas arī līdz šim noklusētas patiesības un negaidīti atklājumi, tostarp par mūža mīlestību Lērdu un anonīmo alkoholiķu saietu apmeklēšanu.

Inese Prisjolkova savu jaunāko grāmatu “No kūniņas par tauriņu” dēvē par Laimes terapijas rokasgrāmatu un iesaka 188 idejas un praktiskus paņēmienus, kā dzīvot laimīgi. Grāmatā ir konkrēti jautājumi un uzdevumi, kurus pārdomājot un izpildot mainās sievietes attieksme un dzīve.

Valērijs Siņeļņikovs grāmatā “Veselības receptes” savukārt iesaka labu ēdienu ķermenim un dvēselei, uzskatot, ka vienīgi derīgas barības uzņemšana veicina cilvēka pareizu augšanu un attīstību, savukārt kaitīgas barības lietošana ir slimību cēlonis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ko lasīt arī mazajiem

Jaunas grāmatas saņēmusi arī Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa. Vecākā bibliotekāre Sanita Lārmane iesaka Evijas Gulbes “Zaķēns, kuram nebija vārdu” – grāmatu, kas palīdzēs bērniem gan apgūt runātprasmi, gan iepazīties ar burtiem, dzīvniekiem un augiem, kā arī priecāties par latviešu valodas skanīgumu un mācīties izpaust to, kas dziļi sirsniņā arī tad, kad nav vārdu.

Ukraiņu rakstnieces Allas Hutničenko un mākslinieces Jūlijas Kolomojecas krāšņi ilustrētajā grāmatā “Neparastās profesijas” lasītāji savukārt var iepazīties ar dažādām neparastām profesijām un instrumentiem, kas nepieciešami darbam.

Grāmatu krājums papildināts arī ar septiņiem multfilmu DVD.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.