Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā saņemtas jaunas grāmatas

Foto: freepik.com

Smiltenes bibliotēka aicina iepazīties ar jaunākajām grāmatām un izvēlēties sev interesējošo lasāmvielu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieaugušo apkalpošanas nodaļā:

Herieta Taise “Sarkanais apelsīns”. Elisonei ir viss, ko vien var vēlēties. Gādīgs vīrs, apburoša meita un panākumi darbā – viņai pirmoreiz uzticēta aizstāvība slepkavības lietā. Tomēr nekad viss nav tā, kā šķiet… Absolūti aizraujošs romāns ar neskaitāmiem sižeta pavērsieniem, kas uztur spriedzi no pirmās līdz pēdējai lappusei.

Zane Nuts “Latvietes nevar nemīlēt”. Tā ir asprātīga un izklaidējoša grāmata, pēc kuras jūties kā baudījis romantisku kino uz lielā ekrāna. Latviete Linda izdzīvo savu ilgi kāroto sapni – mīt pašā Losandželosā un ir brīva kā putns…

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viktors Ozoliņš “Ja es būtu koks”. Pārliecinošs debijas darbs par pieaugšanas sāpēm, paaudžu konfliktiem, pirmo vilšanos, ilgām un “jūtu mežu, kur cilvēki ir koki un koki ir cilvēki visos laikos”.

Bērnu apkalpošanas nodaļā:

Izzinoša grāmata bērniem “Kā dzīvo bites”. Vai zināji, ka bitēm patīk dejot un ka tām ir apbrīnojama oža? Šajā grāmatā tu iepazīsi stāstus par bitēm no visas pasaules, uzzināsi, kā bites nāk pasaulē, kā iekārto savas ligzdas un kāpēc šīs dūcējas mums visiem ir tik svarīgas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Evijas Gulbes dzejoļu grāmata “Lidoja sēkliņa”, kurā sēkliņa lido cauri gadalaikiem un notikumiem un aicina sev līdzi aizrautīgus pasaules pētniekus.

Ar pilnu jauno grāmatu sarakstu var iepazīties šeit.

Informāciju sagatavoja: Līga Seržante, Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākās bibliotekāres

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.