Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā bērniem iespēja izveidot svētku kartītes datorā

Ziemassvētki ir laiks, kad dāvāt citiem un saņemt apsveikumu kartītes ir īpaši patīkami! Vēl jo vairāk, ja tās ir pašu veidotas. Tāpēc Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina bērnus un pusaudžus pieteikties radošajai nodarbībai “Apgūstam programmu Canva: Svētku kartītes”. Nodarbība notiks 5.decembrī plkst. 15.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības laikā būs iespēja apgūt programmas Canva iespējas apsveikuma kartīšu izveidošanā. Programmā iespējams izvēlēties dažādas jau gatavas veidnes un tās pielāgot savai gaumei, papildināt ar grafiskiem svētku elementiem un tekstiem. Izveidotās kartītes izdrukāsim, tādējādi katram dalībniekam būs iespēja savu veikumu paņemt līdzi uz mājām.

Ja Tu proti darboties ar datoru un vēlies izveidot radošu, personalizētu apsveikumu kartīti Ziemassvētkos, piesakies! Pieteikšanās pa tālruni 20047831 vai e-pastā bernubiblioteka@smiltenesnovads.lv. Vietu skaits ierobežots.

Canva ir tiešsaistes grafiskā dizaina platforma, kas tiek izmantota, lai izveidotu sociālo mediju grafiku, prezentācijas un citus vizuālos materiālus.

Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.