Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēkā apskatāma Mākslas skolas 2021.gada absolventu tekstildarbu izstāde

Smiltenes bibliotēka aicina apmeklēt Smiltenes Mākslas skolas 2021.gada absolventu mācību priekšmeta “Tekstils” noslēguma darbu  izstādi “Mana pasaule – sapņi un īstenība” .

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē 23 audzēkņi dažādās tekstila tehnikās, apgleznojot zīdu un veidojot vaska batikas, attēlojuši mirkļus no savas ikdienas un domu lidojuma nākotnes sapņu pasaulē.

Smiltenes Mākslas skolas direktora vietniece Astrīda Ķemere stāsta: “Darbos ir atspoguļota mīlestība pret dzīvniekiem, dabu, sevis izzināšanas ceļš, ilgas pēc ceļojumiem vai vienkārši cilvēciskās saskarsmes, jo darbi ir tapuši laikā, kad Covid–19 ierobežojumi lika strādāt attālināti. Tomēr, neskatoties uz ierobežojumiem, sapņu pasaulei nepastāv robežas, tie ir tik dažādi. Par to pārliecināties un iedvesmoties sapņot varēs ikviens, kurš apmeklēs šo izstādi.” Atnāc un pasapņosim kopā!

Absolventu darbu izstāde apskatāma no 11.aprīļa līdz 5.maijam Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13 un ir viena no Bibliotēku nedēļai veltītajām aktivitātēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš 1997.gada, pēc Latvijas Bibliotekāru biedrības ierosinājuma, ik gadu tiek rīkota Latvijas Bibliotēku nedēļa. 2022.gada tēma ir “Bibliotēkas spēks: mācies, dari iedvesmo!” un tā notiek visā Latvijā no 18.līdz 24.aprīlim. Bibliotēku nedēļas mērķis ir parādīt bibliotēku spēku – to, cik bibliotēkas ir nozīmīgas kopienai, sabiedrībai, valstij, kā tās iesaistās mūžizglītības procesos, cik pārliecinoši īsteno savas aktivitātes,  iedvesmo attīstībai un saliedē kopienu.

Informāciju sagatavoja: Alda Liuke, Smiltenes bibliotēkas bibliogrāfe

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.