Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieci Zani Nuts

Smiltenes bibliotēkā, Baznīcas laukumā 13, sestdien, 24. februārī, plkst. 11.00 norisināsies tikšanās ar rakstnieci Zani Nuts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zane Nuts ir astoņu grāmatu autore, kura savu rakstnieces ceļu uzsāka 2020. gadā, izdodot savu pirmo grāmatu “Mums vajadzētu šķirties”. Populāras un lasītāju iecienītas šīs rakstnieces grāmatas atrodamas arī Smiltenes bibliotēkas plauktos: “Latvietes nevar nemīlēt”, “Zosāda”, “Es izgludināju viņa kreklus”, “Kaut kāds finglieris”. 2023.gada septembrī izdevēja “Latvijas Mediji” paspārnē izdota Zanes jaunākā grāmata “Praktiskā kokvilna”, kurai 2024.gadā tiks izdots turpinājums “Saplēstā kokvilna”. Zane ir rakstniece, kura raksta ļoti čakli, gadā vidēji izdodot trīs grāmatas. 2024.gadā iznāks viņas jaunākais darbs “Džekpots”, kas vēstīs par divu jauniešu dzīves pārmaiņām pēc  simt vienpadsmit miljonu eiro laimēšanas. 

Par sevi Zane stāsta: “Man ir maģistra grāds jurisprudencē, bet pēc desmit nostrādātiem gadiem, ar savu izglītību saistītos amatos, es atklāju, ka nejūtos laimīga šajā sfērā. Pēc dēla Knuta piedzimšanas mēs ar vīru un jaundzimušo dēlu pārcēlāmies uz dzīvi Cēsīs. Šeit sāku rakstīt, sākumā – stāstus, kurus ievietoju blogā, un drīz pēc tam tapa arī pirmās grāmatas. Es aktīvi tiekos ar grāmatu lasītājiem, braucot uz Latvijas bibliotēkām. Brīvajā laikā lasu grāmatas, daudz staigāju un, kad bērni ļauj, spēlēju volejbolu vai pingpongu. Es vēlos iemācīties spēlēt klavieres un prast komponēt dziesmas, kā arī sapņoju, ka manas sarakstītās grāmatas iegūs lasītāju simpātijas visā pasaulē.”

Aicinām satikt rakstnieci Zani Nuts Smiltenes bibliotēkā, ieklausīties autores stāstos, uzdot jautājumus, sadzirdēt atbildes, iegādāties Zanes grāmatas un lūgt viņai autogrāfu. Vairāk informācijas par autori meklējiet šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šī būs unikāla iespēja mūsu apmeklētājiem satikties pašiem un tikties ar rakstnieci vēl pēdējo reizi bibliotēkas ierastajās telpās – Baznīcas laukumā 13. Gaidīsim jūs šeit, bet jau aprīlī tiksimies citās telpās – Dakteru ielā 27.

Ikviens tiek laipni aicināts un ir gaidīts Smiltenes bibliotēkā!

Jolanta Zirne, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.