Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka aicina uz tikšanos ar novadnieci Laimu Klāvu

Smiltenes bibliotēka 24.februārī pl.16.00 aicina uz tikšanos ar novadnieci, grāmatas “Viņi bija tur…” autori Laimu Klāvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Grāmata “Viņi bija tur…” veltīta Latvijas simtgadei. Tajā ir apkopotas Brantu pagasta iedzīvotāju atmiņas – izsūtījumā izjustais un pārdzīvotais laiks. Veidojot atmiņu stāstus par Sibīrijā pavadīto laiku, izmantoti arī agrāk publicētie materiāli. Izsūtīto ģimeņu sadzīves apstākļu raksturošanai izmantoti Valmieras zonālā valsts arhīvā atrastie materiāli. Izdevums ir Laimas cieņas apliecinājums dvēselē stiprajiem, kuri izdzīvoja, kā arī tiem, kuri nepārnāca.  Grāmatā spilgti atklājas lielvalsts agresīvie mērķi iznīcināt mazākās tautas smagā darbā un necilvēciskos apstākļos.

Laima ir seniore, bijusī Smiltenes tehnikuma tūrisma un viesnīcu servisa mācību programmas skolotāja. Viņas vaļasprieks ir ne vien gleznošana, bet arī ceļošana un puķu audzēšana. Pēdējo 10 gadu laikā pievērsusies Brantu pagasta vēstures izzināšanai.

Tikšanās notiks  Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā, Gaujas ielā 1, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties pa tālruni 64773030 vai 26449145 līdz 23.februārim (ieskaitot).

Informāciju sagatavoja: Aira Stūre, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.