Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka aicina pilnveidot digitālās prasmes

No 21.-25.martam Latvijā notiek Digitālā nedēļa, kuras laikā Smiltenes bibliotēka īpaši aicina iedzīvotājus pilnveidot un attīstīt savas digitālās prasmes, aktīvi piedaloties šajā nedēļā organizētajos pasākumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

21. martā plkst.13.30 – 14.30 aicinām piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “E-pakalpojumu lietošana” sadarbībā ar Smiltenes novada Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centra speciālistiem. Tēmas: eParaksts un tā rīki, kā iegūt un lietot eParakstu, Latvija.lv u.c. pakalpojumi.

23. martā no plkst.13.30 – 15.00 aicinām piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Finanšu drošība digitālajā vidē” sadarbībā ar “Swedbank”. Tēmas: krāpšanas veidi digitālajā vidē, krāpnieku motivācija, digitālās tendences finanšu jomā, datu drošības riski u.c.

Lai varētu nosūtīt saiti uz tiešsaistes semināriem, piesakies tiem, aizpildot veidlapu šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aicinām iedzīvotājus pieteikties arī individuālajām konsultācijām digitālo prasmju uzlabošanai, lai ikdienā varētu aktīvāk izmantot tehnoloģijas un e-pakalpojumus.  Sazinieties ar savu bibliotēku, lai vienotos par konsultācijas tēmu un laiku!

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem  jau 13. reizi organizē „Digitālo nedēļu”, kas notiks visā Latvijā no 21. līdz 25. martam. Šīs nedēļas mērķis ir aicināt sabiedrību aktīvāk izmantot tehnoloģijas un e-pakalpojumus, vienlaikus uzlabojot savas digitālās prasmes. Vairāk informācijas par Digitālās nedēļas norisēm šeit.

Tiksimies tiešsaistes semināros un konsultācijās bibliotēkā!

Informāciju sagatavoja: Sandra Marķitāne, Smiltenes novada bibliotēkas informācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.