Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka aicina piedalīties akcijā “Palīdzi gaismā spīdēt”

No 23. oktobra līdz 27. oktobrim Smiltenes bibliotēkas kolektīvs aicina ikvienu piedalīties akcijā “Palīdzi gaismā spīdēt”. Akcijas laikā aicinām ienākt bibliotēkā – gan Pieaugušo apkalpošanas nodaļā Baznīcas laukumā 13, gan Bērnu apkalpošanas nodaļā Gaujas ielā 1 – un izgatavot gaismas lukturīti simtgades Gaismas ceļam, kas norisināsies 27.oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Oktobris Smiltenes bibliotēkai aizrit simtgades zīmē. Atzīmējot nozīmīgo jubileju, Smiltenes iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties un svinēt kopā. Esam padomājuši, lai ikviens apmeklētājs – gan pieaugušais, gan bērns, gan jaunietis – var piedalīties gaismas lukturīšu izgatavošanas akcijā, kas ilgs piecas dienas – no 23. līdz 27. oktobrim. Jums tikai jāatnāk uz bibliotēku Baznīcas laukumā 13 vai Gaujas ielā 1 darba laikā, lai izmantotu iespēju izgatavot gaismas lukturīti ar svecīti. Visi nepieciešamie materiāli būs pieejami uz vietas. Ja kāds vēlas, var ņemt līdzi stikla burciņu lukturīša izgatavošanai. Ļoti gaidīsim arī ģimenes ar bērniem, šī būs lieliska iespēja darboties kopā un palīdzēt vairot gaismu sevī un apkārtējā pasaulē.

Oktobrī dabā iestājas tumsas uzvaras laiks. Bibliotēkas kolektīvs aicina smilteniešus palīdzēt gaismā spīdēt sapnim par savu Gaismas pili – jaunu, skaistu, modernu ģimenes bibliotēku, pēc kuras mēs visi ilgojamies un kuras atrašanās vieta ir iecerēta topošajā Viedrades kvartālā.

Mēs aicinām pievienoties “Gaismas ceļam”, kas sāksies 27. oktobrī plkst. 17.00 pie Bērnu bibliotēkas ēkas Gaujas ielā 1, virzīsies gar Baznīcas laukumu 13, kur pašlaik mājo Pieaugušo bibliotēka, un vedīs uz Viedrades kvartālu, lai izgaismotu vietu, kur ceram ieraudzīt jauno bibliotēku. Akcijā izgatavotie lukturīši pārtaps gaismā, kas apspīdēs mūsu kopīgo sapni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai top, lai sapnis piepildās! Mēs aicinām piedalīties ikvienu, kam nozīmīga bibliotēkas nākotnes mājvieta! Iedegsim Gaismas ceļu uz savu sapni cerībā uz to piepildījumu. Palīdzēsim sapnim par savu Gaismas pili Smiltenē gaismā spīdēt. Palīdzēsim Gaismas pilij celties! Lai izdodas šoreiz ieceri pārvērst īstenībā!

Svinam kopā!

#SapnisParBibliotēku

Jolanta Zirne, Smiltenes novada bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.