Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenes bibliotēka aicina bērnus zīmēt Lieldienas

Foto: pixabay.com

Ar lieliem soļiem tuvojas Lieldienas, kuras gaida gan lieli, gan mazi. Lieldienas katrā ģimenē ir citādākas, katrai savas tradīcijas un paražas. Kur gan zaķis būs olas paslēpis? Kuram būs stiprākā ola?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa aicina bērnus līdz 16 gadu vecumam piedalīties zīmējumu konkursā “Lieldienu rīts”.

Bērni aicināti zīmējumos attēlot savas Lieldienu svinēšanas tradīcijas un parādīt, kāds ir Lieldienu rīts jūsu ģimenē. Tā kā Lieldienas ir košas un raibas, tad aicinām arī zīmējumus radīt košus un krāsainus. Konkurss norisināsies no 14. marta līdz 31. martam.

No visiem konkursa dalībniekiem tiks izlozēti 10, kuri saņems balviņas par piedalīšanos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa darbi var būt veidoti dažādās tehnikās – zīmēti, gleznoti, aplicēti. Tiem jābūt A4 formātā. Zīmējuma otrā pusē jānorāda savs vārds, uzvārds un kontaktinformācija, lai izlozes gadījumā varētu sazināties un vienoties par balviņas saņemšanu.

Darbi jāatnes uz bibliotēku vai jāievieto bibliotēkas pastkastītē Gaujas ielā 1. Visi konkursam iesniegtie zīmējumi tiks izlikti izstādē Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās.

Informāciju sagatavoja: Zane Indriksone, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.