Smiltenei “sausais” zaudējums

Zaudējumu “Optibet Nākotnes līgas” trešās kārtas spēlē svētdien, 23. aprīlī, viesos piedzīvoja FK “Smiltene/BJSS”, kas ar 0:4 (0:2) piekāpās “AFA Olaines” vienībai.

Olainieši pirmos vārtus guva spēles 17. minūtē, bet 36. minūtē panāca jau 2:0.

Smilteniešiem cerības uz vismaz punktu gaisa spēles 40. minūtē, kad tiešo sarkano kartīti saņēma vārtsargs Dagnis Sausais, pēc neveiksmīgas saspēles starp aizsargu un vārtsargu pēdējais nospēlēja ar roku bumbā ārpus soda laukuma robežām.

Otrajā puslaikā spēles 61. un 75. minūtē laukuma saimnieki guva vēl divus vārtus, sagādājot Smiltenes futbolistiem šīs sezonas lielāko zaudējumu.

Kā pēc spēles “Ziemeļlatvijai” pastāstīja komandas pārstāvis Mārtiņš Veģeris, pēc pirmajiem zaudētajiem vārtiem komanda izveidoja pāris vārtu gūšanas momentus, tomēr tos realizēt neizdevās. Arī otrajā puslaikā smiltenieši izveidoja vairākus bīstamus momentus, taču skaitliskais mazākums nospēlēja savu lomu spēles iznākumā.

“Esam nonākuši situācijā, kad traumu un slimošanas dēļ esam palikuši bez sešiem pamatsastāva spēlētājiem, tajā skaitā uzbrukumā ļoti svarīgā Edgara Jansona. Sarkanās kartītes deēļ būs jāiztiek arī bez Sausā, bet tāda ir situācija un mums ar to jātiek galā,” paskaidroja M. Veģeris.

Pēc trim kārtām “Optibet Nākotnes līgas” turnīra tabulā FK “Smiltene/BJSS” ar trim punktiem 14 komandu konkurencē ieņem 8. vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 29. aprīlī, kad viesosies Ventspilī pie JFK “Ventspils”, kas savās trijās spēlēs arī ir tikuši pie trim punktiem un tabulā atrodas uzreiz zem smilteniešiem, 9. vietā.