Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē uzvirmos romantiska noskaņa

Atzīmējot Valentīna dienu, Smiltenes kultūras centrā no 11. līdz 20. februārim tiks izvietots īpašs foto stūrītis un romantiska instalācija. 14. februāra vakarā gaidāms arī kāds muzikāls pārsteigums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visu mīlētāju diena jeb Valentīna diena ir gada romantiskākie svētki, kuri plašu popularitāti iemantojuši arī Latvijā. Lai arī Smiltenē uzburtu sevišķu un mīlestības caurstrāvotu atmosfēru, esam sagatavojuši īpašu foto stūrīti Smiltenes kultūras centra foajē un romantisku instalāciju pagalmā. Kā viens, tā otrs būs pieejams no 12. līdz 20. februārim.

Valentīna dienas priekšvakarā, 13. februārī, pulksten 16.00 Smiltenes kultūras centra lielajā zālē skanēs izcilo operas solistu – Ilonas Bageles un Raimonda Bramaņa – koncerts “Con Amore” (tulkojumā no itāļu valodas – “Ar mīlestību”). Tajā būs dzirdamas pasaules komponistu populārās operu ārijas un dueti – īstens baudījums sirdij un dvēselei.

14. februāra pēcpusdienā Smiltenes kultūras centra pagalmā gaidāms kāds muzikāls pārsteigums. Tas būs baudāms pulksten 17:30 un 18.15.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valentīna dienas tradīcija Eiropā aizsākusies 16. gadsimtā, kad parādījušies pirmie “valentīni” jeb īpašas svētku kartītes ar vēstījumiem. Bieži kartītes tika sūtītas anonīmi – slepeni iemīlētam cilvēkam. 20. gadsimta otrajā pusē kartīšu sūtīšanas tradīciju papildinājusi arī dāvanu, saldumu, sarkanu rožu un dārglietu dāvināšana, tādējādi izrādot uzmanību mīļotajam. Šajā laikā Valentīna dienas svinēšanas tradīcija ienākusi arī Latvijā, un līdz šim brīdim tā kļuvusi ļoti populāra.

*Ieeja Smiltenes kultūras centra telpās, obligāti uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem no 12 gadu vecuma ieeja ar derīgu Covid-19 sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu. Bērniem līdz 12 gadiem sertifikāts vai laboratoriskā izziņa nav nepieciešama.

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja: Madara Mūrniece, Smiltenes kultūras centra mākslinieciskā vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.