“Smiltene” uzvar Ventspilī

Uzvaru “Optibet Nākotnes līgas” ceturtās kārtas spēlē sestdien, 29.aprīlī, izcīnīja futbola kluba “Smiltene/BJSS” spēlētāji, kas viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja JFK “Ventspils” vienību.

Pirmajā puslaikā smiltenieši izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, viena no tādiem noslēgumā, spēles 19. minūtē, Klāvs Grosbergs pārspēja pretinieku vārtsargu, izvirzot Smilteni vadībā, gūstot, kā izrādījās, spēles vienīgos vārtus – 1:0. Turpinājumā ventspilniekiem padevās daži bīstami sitieni, taču teicama Smiltenes komandas vārtsarga Toma Mežuļa spēle ļāva nosargāt iegūto pārsvaru.

Otrajā puslaikā smiltenieši spēlēja tikpat uzņēmīgi, kā aizvadīja pirmo, veidojot uzbrukumus un vārtu gūšanas iespējas. Labas iespējas vārtu gūšanai otrajā spēles pusē izveidoja arī laukuma saimnieki, taču allaž komandu glāba Mežulis. Pašā spēles izskaņā ventspilniekiem bija laba iespēja gūt vārtus pēc standartsituācijas pie pašiem smilteniešu vārtiem, taču pietrūka veiksmes un precizitātes.

Spēles kompensācijas laika pēdējā minūtē par rupju spēli tiešo sarkano kartīti saņēma smilteniešu spēlētājs Deniss Ciunelis.

Lai arī visa otrā puslaika garumā ventspilnieki pārliecinoši kontrolēja bumbu un veidoja vairākas bīstamas situācijas, uzvaru izcīnīja “Smiltene/BJSS”.

Pēc četrām spēlēm “Optibet Nākotnes līgas” turnīra tabulā FK “Smiltene/BJSS” ar sešiem punktiem 14 komandu konkurencē ieņem septīto vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 7. maijā, kad savu līdzjutēju priekšā mērosies spēkiem ar “Leevon Saldus” vienību, kas ar četriem punktiem tabulā atrodas 9. vietā. Spēles sākums pulksten 15.