Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē uzsāks koku kopšanas darbus

2024. gada februāra otrajā pusē Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskā nodaļa uzsāks koku kopšanu, ko veiks sertificēts arborists. Darbus plānots pabeigt līdz šī gada 1. aprīlim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koku kopšana un zāģēšana notiks visā Smiltenes pilsētas teritorijā: Tepera promenādē, Vecajā parkā, pie skolām, pilsētas centrā, kapu teritorijā, Peldu, Dakteru, Kalna, Blaumaņa, Dārza, Atmodas, Galdnieku, Rīgas, Dzirnavu, Raiņa, Daugavas, Audēju, Mūrnieku, Mētras, Pilskalna un Gaujas ielā. Darbu ietvaros tiks nozāģēti sausie un jau nolūzušie koki. Apzāģēs jau nolūzušos un tādus zarus, kas traucē transporta vai gājēju kustībai vai bojā ēku jumtus, fasādi. Dažviet pilsētā veiks liepu polardēšanu. Tā ir regulāra zaru apgriešana vienā un tajā pašā vietā, veidojot dekoratīvu to vainagu, kontrolējot tā augšanu, nodrošinot vecu koku saglābšanu.

Iedzīvotāju ievērībai – darbu laikā var tik ierobežota autotransporta un gājēju plūsma. Aicinām iedzīvotājus būt modriem un uzmanīgiem. Lai pilsēta sanāk arvien skaistāka un drošāka!

Informē Smiltenes novada pašvaldības Saimnieciskā nodaļa

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.