Smiltene tiek nākamajā kārtā

Uzvaru “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa izcīņas trešās kārtas spēlē piektdien, 9.jūnijā, izcīnīja FK “Smiltene/BJSS”, kas spēles papildlaikā ar 2:0 pārspēja trešās līgas vienību JRFPC “Upesciema Warriors”.

Spēles pamatlaikā vārtu guvumi izpalika, toties komandas apmainījās bīstamiem un rupjiem pārkāpumiem, sešas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām smiltenieši palika mazākumā, kad sarkano kartīti saņēma Eduards Deičs.

Papildlaika pirmajā puslaikā vārti netika gūti, toties otrais papildlaika puslaiks bija notikumiem bagāts – vispirms 112.minūtē Rimants Ulmis izvirzīja vadībā Smiltenes futbolistus, pēc kā 116.minūtē komanda sastāvs atkal kļuva līdzīgs, kad sarkano kartīti saņēma pretinieku spēlētājs.

Papildlaika kompensācijas laikā 2:0 par labu smilteniešiem panāca Oskars Stupelis, pēc spēles finālsvilpes pie tiešās sarkanās tika Upesciema komandas spēlētājs, savukārt Edgars Jansons tika pie dzeltenās kartītes.

“Viss noritēja tieši pēc gaidītā scenārija – dabīgais laukums, kļūdas, emocijas, asa un brīžiem pat rupja spēle, kas tikai likumsakarīgi noveda pie brīdinājumiem un sarkanajām kartītēm. Vien papildlaikā spējām izcīnīt uzvaru,” spēles gaitu savā “Facebook” kontā raksturo FK “Smiltene/BJSS”.

Savus pretiniekus Latvijas kausa izcīņas ceturtajā kārtā “Smiltene/BJSS” uzzinās, kad būs aizvadītas visas trešās kārtas spēles.

Pērn “Smiltene/BJSS” no kausa izcīņas izstājās otrā posma astotdaļfinālā, kurā ar 0:2 piekāpās “Grobiņas SC/LFS” komandai.