Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē skanēs Ilonas Bageles un Raimonda Bramaņa koncerts “Con Amore”

Publicitātes foto.

Visu mīlētāju dienas priekšvakarā, 13. februārī, pulksten 16.00 Smiltenes kultūras centra lielajā zālē skanēs Latvijas Nacionālās opera un baleta vadošo solistu – Ilonas Bageles un Raimonda Bramaņa – koncerts “Con Amore”“. Tajā būs dzirdamas populāru operu ārijas, atpazīstamas neapolitāniešu mīlas dziesmas, kā arī Raimonda Paula skaņdarbi.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertā piedalās: Ilona Bagele – mecosoprāns, Raimonds Bramanis – tenors, Inga Rācene – klavieres, Mariss Bernāts – oboja.

Nosaukums “Con Amore” tulkojumā no itāļu valodas nozīmē “ar mīlestību”. Kā informē fonda “Mūzikas darbnīca” pārstāvji, tas atspoguļo abu dziedātāju lielo mīlestību pret mūziku un darbu, kuru viņi pašaizliedzīgi un ar panākumiem veic uz LNOB, kā arī uz Latvijas reģionu skatuvēm. Koncertā Smiltenē skanēs daudzveidīgs repertuārs: populāru operu melodijas, piemēram, šķelmīgā hercoga ārija no Verdi “Rigoletto” un Karmenas habanēra no Žorža Bizē “Karmena”, mazliet sentimentālie Franča Lehāra operešu skaņdarbi un neopolitāniešu mīlas dziesmas itāļu valodā, piemēram, “Volare” vai “Santa Lucia Luntana”. I. Bagele vairākkārt uzstājusies kopā ar Raimondu Paulu, tāpēc maestro dziesmas, piemēram, “Kerijas dziesma” un “Es nevēlos dejot tango”, kļuvušas par neatņemamu mākslinieces repertuāra daļu, un tās būs dzirdamas arī šajā koncertā.

Muzikālo skanējumu bagātinās arī kāda ne tik bieži dzirdēta pūšaminstrumenta – obojas – tembrs jaunā obojista Marisa Bernāta izpildījumā. Pie klavierēm – koncertmeistare Inga Rācene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts tapis, sadarbojoties fondam “Mūzikas darbnīca” un Smiltenes kultūras centram.

Biļetes iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv un Smiltenes kultūras centra kasē – 5,00 eiro, pasākuma dienā – 7,00 eiro.

*Pasākumā filmēs un fotografēs. Uzņemtie foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātes vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

*Ieeja pasākumā, obligāti uzrādot derīgu covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Bērniem no 12 gadu vecuma ieeja ar derīgu covid-19 sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu. Bērniem līdz 12 gadiem sertifikāts vai laboratoriskā izziņa nav nepieciešama.

*Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi!

*Organizators ir tiesīgs mainīt pasākuma norisi, mainoties valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

Informāciju sagatavoja: Fonds “Mūzikas darbnīca”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.