Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltene novada komandas izcīna uzvaras sestajā Brīvības rogainingā

Publicitātes foto.

12.novembrī 184 komandas, tai skaitā no 63 komandas no 13 Latvijas pašvaldībām, satikās, lai Mārupes novada Jaunmārupes apkārtnē cīnītos par Brīvības rogaininga balvām un Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu 4 stundu distancē sacentās 138 dalībnieki no 13 Latvijas pašvaldībām – drosmīgākajām, izturīgākajām un uzņēmīgākajām. Ar lielāko dalībnieku skaitu uz sacensībām bija ieradies Valmieras novads, kuru ļoti veiksmīgi pārstāvēja 36 dalībnieki. Cenu tīreļa purva ezeriņus, I pasaules kara cīņu vietas, savdabīgo kāpu reljefu, priežu silu un savrupmāju rajonu ainavas kopā ar mājiniekiem – Mārupes novada komandām, iepazina arī pašvaldību komandas no Smiltenes, Ādažu, Jūrmalas, Tukuma, Jelgavas, Saldus, Dienvidkurzemes, Dobeles, Ķekavas, Olaines novadiem un Jelgavas valstspilsētas.

Kā vienmēr – viss noritēja ļoti spraigi. Labākie absolūtajā vērtējumā vīru grupā bija Smiltenes novada komanda “Speci!” – Ilgvars Caune un Kaspars Krēvics, sieviešu konkurencē labākās bija NaviGrācija no Ādažu novada, 2.vieta šajā grupā Smiltenes novada komandai “AJ kvadrātā!” – Agnese un Anda Jaunmuktānes un jauktajā konkurencē – komanda “Jaunmārupe Skrien! no Mārupes novada.

Smiltenes novads bija pārstāvēts ar 9 komandām, kas cīnījās par uzvarām savās ieskaites grupās un pēc iespējas augstāku vietu absolūtajā vērtējumā pašvaldības komandu ieskaitē. Pašvaldību kausa kopvērtējumā tika vērtēti 4 katras pašvaldības labāko komandu rezultāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvarētāju medaļas savās ieskaites grupās izcīnīja šādas Smiltenes novada komandas:

  • “Speci!” – Ilgvars Caune un Kaspars Krēvics – 1.vieta MO grupā un pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 41 km. Īpaši jāuzteic Kaspara sniegums, kurš tikai iepriekšējā vakarā piekrita aizstāt citu komandas dalībnieku un kopā ar Ilgvaru (vienu no labākajiem Latvijas orientieristiem) sasniedza labāko rezultātu.
  • “B3”- Ieva Godiņa un Mārtiņš Godiņš – 1.vieta XV grupā un 10.vieta pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 30 km.
  • “Ašie!” – Uvis Sproģis un Austris Kalniņš – 1.vieta MJ grupā un 13.vieta pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 31 km.
  • “AJ kvadrātā!” – Agnese un Anda Jaunmuktānes – 1.vieta WJ grupā un 19.vieta pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 30 km.
  • “Vilcēji!” – Māris Vabulnieks un Jānis Nulle – 1.vieta MSV grupā un 23.vieta pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 28 km.
  • “Dzīvosim, redzēsim…” – Marta Kalniņa un Kristers Lārmanis – 1.vieta XJ grupā un 41.vieta pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 24 km.
  • “Abi Labi!” – Aldis Lapiņš un Gatis Jansons – 1.vieta MUV grupā un 52.vieta pašvaldību ieskaitē.

Pārējie Smiltenes novada komandu rezultāti:

  • “Varam arī nerakt!” – Raivis Kalniņš un Dzintars Harkins – 5.vieta MV grupā un 24.vieta pašvaldību ieskaitē. Noskrieti vairāk kā 30 km.
  • “Kad bremzes netur…” – Renārs Kļaviņš un Māris Stabiņš – 15.vieta MO grupā un 54.vieta pašvaldību ieskaitē.

Pašvaldības kausa ieskaitē Smiltenes novads ieguva 2.vietu. Apsveicam!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzvara šogad Valmieras novada pašvaldībai,  3.vieta Mārupes novadam.

Visi rezultāti apskatāmi šeit.

Paldies visiem komandas dalībniekiem, kas piekrita pārstāvēt Smiltenes novadu šajās sacensībās. Kopā iegūta jauna pieredze un izskrieti Mārupes priežu sili un I pasaules kara cīņu vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies Smiltenes novada pašvaldībai un Sporta pārvaldei par iespēju nokļūt un startēt Brīvības rogainingā! Paldies šoferītim Jurim!

Komandas dalībnieki ir apņēmības pilni 2023.gadā cīnīties par uzvaru Pašvaldību ieskaitē.

Mēs kopā to varam!

Informāciju sagatavoja: Raivis Kalniņš, komandas organizators, Gaujienas pagasta sporta dzīves organizators

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.