Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē notiks “Latvijas Orientēšanās nakts 2022”

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 23. septembrī norisināsies “Latvijas Orientēšanās nakts 2022”. Šajā gadā orientēšanās entuziasti tiks aicināti dalībai 16 Latvijas pilsētās. Viena no tām ir Smiltene ar sākumpunktu Smiltenes vidusskola (Dakteru iela 27), informē sacensību rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tās būs aizraujošas trīs stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, pieteikties sacensībām nepieciešams līdz 19. septembra plkst. 23:59 mājaslapā rogaining.lv/onakts

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās:

● OPEN – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
● sievietes – bez vecuma ierobežojuma, vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
● ģimenes – komandā vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam un vismaz viens pieaugušais (no 18 gadu vecuma);
● veterāni – visi vecumā virs 55 gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt “Qrenteerings” mobilo aplikāciju, jo atzīmēšanās kontrolpunktos notiks nolasot QR kodus. Aplikācija pieejama “Google Play” un “Apple App Store”. Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā.
Reģistrācija un numuru saņemšana visās pilsētās 23. septembrī sāksies no plkst. 18:30, karšu saņemšana no plkst. 19:00. Kopīgs starts būs plkst. 20:00 un finišs 23:00. Labākie katrā pilsētā un katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit mājas lapā rogaining.lv/onakts.

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem.

Sacensību nolikums šeit.

Informācijas avots: Latvijas Orientēšanās federācija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.