Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē notiks konference “Vecāka loma bērna mācību procesā”

2024. gada 19. aprīlī plkst. 17.30 Smiltenes vidusskolā Dakteru ielā 27 ikviens interesents ir aicināts uz Smiltenes novada Izglītības pārvaldes organizētu konferenci “Vecāka loma bērna mācību procesā”. Tās mērķis skaidrot jauno mācību vērtēšanas sistēmu un iespēju vecākiem atbalstīt savus bērnus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ar 2024./2025. mācību gadu visās Latvijas skolās, tostarp Smiltenes novada, tiks ieviesta pilnveidotā skolēnu mācību sasniegumu vērtēšanas sistēma. Smiltenes novadā jau ir skolas, kuras jauno vērtēšanas sistēmu pakāpeniski ieviesa jau šajā mācību gadā, tomēr sabiedrībā valda neskaidrība par to, kas īsti mainīsies un kāpēc nepieciešamas pārmaiņas vērtēšanas sistēmā.

Smiltenes novada Izglītības pārvalde saredz izaicinājumu skolām, ieviešot jauno vērtēšanas sistēmu. Tāpat būtisks ir arī vecāku atbalsts bērnam – iesaistīties mācīšanās procesā, interesēties un pārrunāt aktualitātes, panākumus un grūtības, lai bērnam nezustu motivācija mācīties. Tāpēc tiek organizēta konference, lai sniegtu skaidrojumu un atbildes vecākiem par jauno vērtēšanas sistēmu.

Konferencē piedalīsies Rīgas 72. vidusskolas direktors Pāvels Pestovs, kurš skaidros par būtiskākajām atšķirībām par jauno vērtēšanas sistēmu un kāpēc tā ir nepieciešama. Par vecāka lomu bērna ikdienā runās psiholoģe Diāna Zande.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalība pasākumā ir bezmaksas un to var apmeklēt ikviens, kā arī konferenci būs iespējams klausīties tiešsaistē Smiltenes novada pašvaldības Facebook lapā: https://www.facebook.com/SmiltenesNovads/.

Smiltenes novadā sanāk!

Pārsla Kupriša Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.