Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē noskries ziemu

www.pexels.com

Svētdien, 26. novembrī, pulksten 11 pie Smiltenes vidusskolas Dakteru ielā notiks sacensības “Noskrien ziemu”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tās jau kopš 2016. gada organizē biedrība “Pieliec soli” sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, lai veicinātu veselīgu un dabai draudzīgu dzīvesveidu un noskaidrotu, kuri ir labākie Latvijas skrējēji ziemas apstākļos dažādās vecuma grupās un distancēs.

Pasākumā spēkus varēs pārbaudīt skrējēji, veicot 10,4 kilometru distanci “Suunto” tautas skrējienā vai 20,8 kilometrus “Therabody” sporta distancē.

Pārgājiena/nūjošanas distancē “Ceļotājs” dalībniekiem kontrollaikā (3 stundas un 30 minūtes) būs jāveic sev vēlamais distances garums – 10,4 vai 20,8 kilometri.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Skrējienā ir dalības maksa, bet Smiltenes novada iedzīvotājiem, reģistrējoties skrējienam mājaslapā www.registrejies.eu un ievadot kodu “23SMILTENE”, tiks piemērota 25% liela atlaide, informē organizatori.

Dalībnieku vecums nav ierobežots, bet, piedaloties bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, līdzi jābūt kādam no vecākiem.

Pēdējā brīža reģistrācija jauniem dalībniekiem būs no pulksten 9.30 līdz 10.40. No pulksten 9.30 līdz 10.50 reģistrētie dalībnieki varēs izņemt savus numurus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 11 tiks dots starts tautas un sporta distancei, pulksten 11.03 – pārgājiena/nūjošanas distancei. Vairāk informācijas var uzzināt www.noskrienziemu.lv.

Piedaloties sacensībās, sportisti un sporta entuziasti piedalīsies arī atbalsta akcijā, jo vienu eiro par katru startējošo dalībnieku gan skrējiena organizatori, gan pasākuma partneris – farmaceitisko produktu ražošanas uzņēmums SIA “LMP” – ziedos Latvijas Taku skriešanas izlasei.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.