Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē būvē iespaidīgu daudzfunkcionālu sociālo pakalpojumu centru

Šobrīd Smiltenē top nozīmīgi sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi. Plānots, ka jau šī gada nogalē Smiltenē, Dakteru ielā 14A atklās vērienīgu daudzfunkcionālo sociālo pakalpojumu centru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tajā plānots izveidot dienas aprūpes centru un specializētas darbnīcas pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem, dienas aprūpes centru bērniem un sociālās rehabilitācijas centru, kur bērni ar funkcionāliem traucējumiem saņems sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Lai gan pakalpojums vēl tikai top, jau šobrīd cilvēki saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus – citās pašvaldībās, citās rehabilitācijas pakalpojumu vietās.

Smiltenietis Uldis Lauris ir aktīvs pilsētas iedzīvotājs, kurš labprāt zīmē, fotografē un nodarbojas ar riteņbraukšanu. Viņš ir viens no tiem, kurš ļoti gaida jaunā centra atvēršanu, lai dažādus nepieciešamos pakalpojumus saņemtu plašākā klāstā un arī šeit pat – savā dzimtajā pilsētā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kamēr sociālo pakalpojumu centrs un grupu dzīvokļi Smiltenē vēl tikai top, Uldis ik pa laikam ikdienā dodas uz “Kārkliem” Drustu pagastā, lai darbotos specializētajās darbnīcās. “Kārklos” darbojas gan koka apstrādes, gan māla apstrādes darbnīcas, tāpat pieejami grupu dzīvokļi. Līdz brīdim, kamēr Smiltenes pakalpojumi sāks pilnvērtīgi darboties, Uldis apsver iespēju arī apmesties uz dzīvi grupu dzīvoklī “Kārklos”.  

Aicinām doties nelielā ceļojumā kopīgi ar Uldi un režisoru Kārli Anitenu, lai iepazītos ar jau paveikto Smiltenē un uzzinātu vairāk par Ulda šī brīža gaitām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.