“Smiltene/BJSS” piekāpjas mājas spēlē

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta “Optibet Nākotnes līgas” 14. kārtas spēlē piedzīvoja “Smiltenes/BJSS” vienība, kas sestdien, 5. augustā, savā laukumā ar 1:4 (1:2) piekāpās JDFS “Alberts”.

Smiltenieši kapitulēja jau spēles 11. minūtē, bet vēl pēc 23 minūtēm viesi panāca jau 2:0.

Līdz pārtraukumam Smiltenes futbolisti atguva cerības uz vismaz vienu punktu, kad 38. spēles minūtē vārtus guva Edgars Lācis.

Diemžēl ātri vien otrā puslaika sākumā laukuma saimnieki zaudēja divus vārtus ar četru minūšu intervālu – 47. un 51. minūtē. Abi vārti viesu spēlētājam Emīlam Evelonam, kurš guva vienus vārtus arī pirmajā puslaikā, līdz ar to viesu snaiperim šajā spēlē “hettriks”.

Līdz spēles beigām abu komandu treneri veica vairākas maiņas, taču spēles rezultātu ne vienā no otrā virzienā tas nemainīja, viesiem izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Pirmā apļa spēlē Rīgā smiltenieši izcīnīja uzvaru pār JDFS “Alberts” ar rezultātu 2:1.

Pēc 14 spēlēm Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas turnīra tabulā “Smiltene/BJSS” ar 16 punktiem 14 komandu konkurencē ieņem devīto vietu.

Nākamo spēli Smiltenes komanda aizvadīs 12. augustā, kad viesosies pie “Skanstes SK”, kam pirmā apļa spēlē savā laukumā piekāpās ar 1:2. Rīgas komanda ir starp līgas līderiem, ar 35 punktiem ieņemot trešo vietu.