Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē aizvadīts reģionālais forums “Ģimenei draudzīga pašvaldība 2022”

Trešdien, 20. jūlijā, Smiltenē norisinājās Sabiedrības integrācijas fonda rīkots reģionālais forums, kura ietvaros pašvaldībām bija iespēja dalīties pieredzē un diskutēt par to, kā veidot ģimenēm draudzīgu vidi.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mūsdienu mainīgajā dzīves ritmā pašvaldību vidū nemitīgi tiek meklētas iespējas, kā uzlabot sabiedrības labklājības līmeni, tiek organizēti atbalsta mehānismi dažādām iedzīvotāju grupām un meklēti risinājumi dzīves vides uzlabošanai un attīstīšanai. Diskusijas dalībnieki, tostarp, Sabiedrības integrācijas fonds, dalījās pieredzē par līdzšinējiem atbalsta mehānismiem, par esošajiem izaicinājumiem un iespējamiem risinājumiem dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Paldies Pilsoniskās sabiedrības atbalsta departamenta direktoram Reinim Lasmanim, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniekam attīstības, sadarbības un sociālajos jautājumos Ričardam Gailumam, Cēsu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniekam Atim Egliņam – Eglītim un Gulbenes novada domes priekšsēdētājam Andim Caunītim, par dalīšanos savā pieredzē un diskusiju, kas izcēla būtiskus izglītības jomas un dzīves kvalitātes jautājumus pašvaldībās.

Īpašu vērtību foruma programmai piešķīra Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītāja Nila Saksa Konstantinova vieslekcija, kas ļāva paraudzīties uz pašvaldībām piemītošo un līdz šim neizmantoto potenciālu jaunatnes atbalsta veidošanai un motivētas dzīves vides organizēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Esam patiesi priecīgi, ka varam dalīties savā pieredzē un lepojamies, ka Smiltenes novads turpina būt ģimenēm draudzīga pašvaldība.

Informāciju sagatavoja: Linda Beitika, Smiltenes novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.