Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Smiltenē aizvadīts Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā otrais posms

Foto: No “Facebook”

Pagājušajā nedēļā, no 17. līdz 20. jūlijam, Smiltenē norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā otrais posms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

U-14 vecuma grupā zēnu sacensībās uzvarēja VK “Saldus” pārstāvji Miks Tiļļa un Rainers Čunka, meitenēm – “O-Sands” spēlētājas Milana Tīna Aleksejeva un Romija Raudziņa. Smiltenes BJSS pārstāves Lauma Emīlija Bičevska un Estere Ūburga ierindojās 5. vietā, Iva Grišjāne duetā ar Anniju Ceru ieņēma 16. vietu, Monta Kraukle ar Mariju Sīpolu – 19. vietu, Karlīna Paula Ciemiņa ar Viktoriju Matveju – 22. vietu.

U-16 vecuma grupā zēniem uzvarēja Bruno Liepiņš (“O-Sands”) un Tomass Blekte (“O-Sands”/RVS”), meitenēm – “Beach Box Gepardi” spēlētājas Monika Mamaja un Denēva Šauberga-Lēpe. Smiltenes BJSS pārstāves Lauma Emīlija Bičevska un Sanija Strauja ierindojās 6. vietā, Katrīna Rozīte un Megija Dzene ieņēma 10. vietu.

U-18 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Matīss Šalkovskis (“O-Sands”) un Kārlis Jaundžeikars (Murjāņu sporta ģimnāzija). Smiltenes BJSS pārstāvis Kristers Rozītis pārī ar “O-Sands”/RVS pārstāvi Ričardu Zemīti ierindojās 16. vietā. Meitenēm uzvarēja Murjāņu sporta ģimnāzijas spēlētājas Katrīna un Karmena Strukas. Smiltenes BJSS pārstāves Katrīna Rozīte un Megija Dzene ieņēma 18. vietu, Laine Osma un Justīne Kalniņa ieņēma 27. vietu Lauma Emīlija Bičevska un Sanija Strauja – 28. vietu, Rūta Zandere pārī ar Murjāņu sporta ģimnāzijas pārstāvi Laimu Postnovu – 41. vietu.

U-20 vecuma grupas zēnu sacensībās uzvarēja “O-Sands” pārstāvji Bruno Bulgačs un Ernests Gūtmanis, Smiltenes BJSS pārstāvji Druvis Bičevskis un Roberts Riņķis ieņēma piekto vietu. Meitenēm uzvarēja Murjāņu sporta ģimnāzijas spēlētājas Katrīna un Karmena Strukas. Smiltenes BJSS spēlētājas Katrīna Rozīte un Megija Dzene ieņēma 32. vietu, Laine Osma un Justīne Kalniņa – 34., Lauma Emīlija Bičevska un Sanija Strauja – 35. vietu.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.