Smiltenē aizvadītas „Atzeles 3×3 basketbols” trešā posma sacensības

Piektdien, 1.jūlijā, Smiltenes vidusskolas basketbola laukumos notika „Atzeles 3×3 basketbols” trešā posma sacensības, informē basketbola klubs “Smiltene”.

Smiltenes posmā U-10 vecuma grupā astoņu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Gulbenes „Mazie Buki” (R.Baranovskis, R.Kļaviņš, M.Zvirgzdiņš, K.Kuharenko), otrajā vietā „Smiltenes Briedīši” (H.Millers, R.Bormanis, G.Slapjums, M.Mežulis), trešo vietu izcīnīja Madonas komanda „Nepadošanās” (E.Lūsis, R.Savickis, H.R.Vaļko, U.Andrulis).

U-12 vecuma grupā 11 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Rīgas komanda „Dunduri” (N.Zābers, L.Mazurs, R.Teikmanis, M.Šmits), otrajā vietā Rīgas komanda „Zīmuļi” (P.Gusevs, E.Olšteins, P.Liepiņš, L.Kadakovskis), trešo vietu ieņēma Rēzeknes „Bez variantiem” (E.Šķesters, D.Bashikins, G.Ķirsons, R.Pavlovskis).

U-14 vecuma grupā 12 komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Rīgas komanda „Čebureki” (K.Tīrums, M.Pastars, N.Mazurs, M.Lācis), otrajā vietā arī Rīgas komanda „Lamzaki” (K.Fībigs, M.Svīķis, M.Gusevs, L.Papāns), trešajā vietā „3×3 Madona 08” (H.Justs, K.A.Vītols, M.Lībors, J.Spaile).

U-16 vecuma grupā deviņu komandu konkurencē pirmo vietu izcīnīja komanda “Alūksne” (K.Odītis, U.Lancmanis, A.Orehovs, J.Bindemanis), otrā bija Madonas komanda „3X3 M/AiviekstesLaivas” (G.Dūdums, D.Aņikins, R.Ščeglovs, E.Biķernieks), trešajā vietā „Ērgļi-007” (L.Leimanis, E.Bukovskis, V.Rešņa, D.Ludboržs).

“Open” grupā sešu komandu konkurencē triumfēja komanda „Unisports” (T.Kohanovs, K.Dubults, V.Liepiņš, D.Sārs), otrajā vietā „3×3 M/Solartbūve” (A.Škute, J.Mednis, E.Skuja, J.Juška), trešie bija „3X3 Madona/Bura” (T.Holsts, R.Zemītis, K.Bitels, J.Daugello).

„Atzeles 3×3 basketbols” pirmā posma sacensības 5.jūnijā norisinājās Madonas pilsētas svētku ietvaros, Pilssalas stadionā Alūksnē 18.jūnijā notika otrais posms.

Ceturtā posma sacensības 15.jūlijā notiks Balvos, kur komandas varēs izmantot iespēju pakāpties vai nostiprināties labāko komandu astotniekā kopvērtējumā pirms finālposma Gulbenē 29.jūlijā.