“Smiltene ‘09” zaudējums Kalsnavā

Kārtējo zaudējumu Latvijas florbola čempionāta spēlē piedzīvojuši “Smiltene ‘09” spēlētāji, kas viesos ar 6:14 (1:4, 0:8, 5:2) piekāpās “Kalsnava” vienībai.

Ja pirmajā trešdaļā smiltenieši izdevās gūt vienus vārtus, atbildot uz laukuma saimnieku četriem, tad otrajā periodā viesi piedzīvoja sagrāvi ar 0:8, un, lai arī pēdējā trešdaļā uzvarēja ar 5:2, tomēr ar to nepietika, lai glābtu spēli kopumā.

“Smiltene ‘09” rindās rezultatīvākais ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli bija Helmuts Lapiņš, trīs punkti (vārti + 2 piespēles) Jāņa Laura kontā. Rinalds Riekstiņš komandas vārtos atvairīja 10 no 17 pretinieku metieniem, viņu nomainījušais Jānis Priedītis – 16 no 23.

Latvijas florbola čempionāta otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā “Smiltene ‘09” ar astoņiem zaudējumiem astoņās spēlēs atrodas pēdējā, astotajā vietā.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 16.decembrī, kad viesosies pie Līgatnes florbolistiem, kas ir zonas vicelīderi. Pirmā apļa spēlē “Smiltene ‘09” savā laukumā līgatniešiem piekāpās ar 6:12.