“Smiltene ‘09” piekāpjas rēzekniešiem

Zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrās līgas spēlē svētdien, 30.janvārī, piedzīvoja SK “Smiltene ‘09” vienība, kas savā laukumā ar 7:13 (3:4, 3:3, 1:6) piekāpās Rēzknes BJSS spēlētājiem.

Vēl līdz otrās trešdaļas beigām spēlē saglabājās intriga, lakuma saimniekiem pat izdevās trīsreiz izvirzīties vadībā – ar 1:0, 5:4 un 6:5. Tomēr trešajā periodā visas mājinieku cerības izgaisa, viesiem gūstot sešus vārtus, un ko laukuma saimnieki atbildēja tikai ar vieniem vārtiem.

“Smiltene ‘09” rindās pa trim punktiem guva Edgars Spirido, kas atzīmējās ar “hettriku” (guva trīs vārtus) un Daniels Henrijs Arājs, kas guva vārtus un divreiz rezultatīvi asistēja. Rinalds Riekstiņš smilteniešu vārtos atvairīja 39 no viesu 52 metieniem pa vārtiem.

Pēc 16 spēlēm “Smiltene ‘09” ar diviem punktiem Latvijas florbola čempionāta otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ieņem pēdējo, septīto vietu.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs 6.februārī, kad Variņos tiksies ar “Pēdu nav”/Valmieras novads vienību, spēles sākums pulksten 18:00.