“Smiltene ‘09” florbolisti izcīna pirmo uzvaru

Sezonas pirmo uzvaru sestdien, 22.janvārī, izcīnīja “Smiltene ‘09” florbolisti, kas Latvijas florbola čempionāta otrās līgas spēles papildlaikā viesos ar 8:7 (1:2, 1:3, 5:2, 1:0) pārspēja Rēzeknes BJSS.

Spēles pirmajās divās trešdaļās laukuma saimnieki audzēja savu pārsvaru, pēc 40 minūtēm atrodoties vadībā ar 5:2, tomēr spēles pamatlaika pēdējā periodā smiltenieši spēja paveikt brīnumu – uzvarot ar 5:2, izlīdzināt spēles rezultātu, pēc kā pagarinājuma otrajā minūtē ar Daiņa Mašņikova precīzu metienu izraut uzvaru, izcīnot ilgi gaidīto pirmo uzvaru sezonā.

“Smiltene ‘09” rindās ar trim punktiem atzīmējās Pēteris Grodnis, Dainis Mašņikovs, Krišs Mazūrs (visiem divi vārti un viena rezultatīva piespēle) un Edgars Spirido, kas guva vienus vārtus un divreiz asistēja. Rinalds Riekstiņš komandas vārtos atvairīja 18 no 25 pretinieku metieniem.

Pēc šīs uzvaras “Smiltene ‘09” ar diviem punktiem otrās līgas austrumu zonas turnīra tabulā ar diviem punktiem ieņem pēdējo vietu, no septītās vietas, kurā atrodas “Liepupe” atpaliekot par 10 punktiem.

Nākamo spēli smiltenieši aizvadīs jau svētdien, kad savā laukumā Variņos tiksies ar SK “Coyote” vienību. Spēles sākums pulksten 13:00.