Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Slēgs satiksmi pār Gaujas tiltu Strenčos

Foto: Renārs Koris

No 15. līdz 19. augustam būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos uz reģionālā autoceļa Smiltene–Strenči (P25) (28,34. km).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tur notiks pagaidu tilta demontāžas darbi, kuru laikā no plkst. 6.00 līdz 22.00 satiksme būs slēgta, bet pa nakti tilts būs atvērts satiksmei. Izņēmums būs maršruta autobusu satiksme, kas notiks bez ierobežojumiem, atbilstoši grafikam. Visam pārējam transportam jāizmanto apbraucamie ceļi.   

Apbraukšanas maršruti:

no Rīgas puses:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

–         Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem;

no Smiltenes puses:

–         Gaujas labajā krastā var nokļūt pa autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) (virzienā uz Valmieru), tālāk braucot pa Valmieras apvedceļu un Valmieras šoseju (A3) uz Strenčiem;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

no Valkas puses:

–         Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa Valmieras šoseju (virzienā uz Valmieru), turpinot ceļu pa Valmieras apvedceļu un autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Aicinām autovadītājus pievērst uzmanību ceļazīmēm un plānot papildu laiku ceļā!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Remontdarbi uz vēsturiskā tilta  pār Gauju pie Strenčiem notiek kopš 2021.gada vasaras, vienlaikus ar tiem Smiltenes pusē, ap 700 m posmā aiz tilta, pārbūvē autoceļu P25. Darbus veic SIA “8 CBR” par līgumcenu 1 657 941 eiro no valsts budžeta līdzekļiem. Pārbūves projekta autors ir SIA “Projekts 3”, būvuzraudzību veic SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”.

Informāciju sagatavoja: VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.